• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wawrzeńczyce

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wawrzeńczyce

    • 280 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Pobiednik Wielki

    Pobiednik Wielki

    • 1 400 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom wolnostojący zbudowany wg projektu Dom w lucernie 5. Wygodny dom oddany do użytku w 2020 roku. Ogrzewania gazowe podłogowe w całym budynku. Wykonany z dobrych mat...

  • Dom Tropiszów

    Tropiszów

    • 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DZIAŁKA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM!!! Do sprzedaży oferuję nieruchomość położoną w miejscowości TROPISZÓW , gmina Igołomia-Wawrzeńczyce , powiat krakowski , usytuowaną na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Więckowice

    • 2 550 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wronin

    • 1 190 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wola Batorska ul.

    Wola Batorska

    • 1 239 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GoldenWing oferuje na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 133 m², położony na działce o powierzchni 10 arów w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość znajduje się w...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Igołomia

    • 335 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce
    Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce

    Igołomia

    • 1 480 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzeda...