• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Brwinowem

(546)
  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Dom Nadarzyn,
    1 / 15
    Dom Nadarzyn,

    Nadarzyn

    • 1 480 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. N...

  • Dom Kotorydz ul.

    Kotorydz

    • 2 995 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJIPosiadłość  z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym  bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ).Ta nieruchomość, może...

  • Dom Lesznowola ul. Szkolna

    Lesznowola » ul. Szkolna

    • 1 245 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!I ty możesz zamieszkać  w domu o  niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku.Cena do negocjacji. Tu zapewniony jest bezpośredni...

  • Przestronny i funkcjonalny dom pow. 164m², 5 pokoi

    Pogroszew

    • 1 390 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 164,17 m² (z kotłownią i garażem w bryle budynku), działka pod połową bluźniaka to aż 475 m². To propozycja dla osób...

  • Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie
    1 / 16
    Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie

    Stare Faszczyce

    • 930 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejsco...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie
    1 / 16
    Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie

    Stare Faszczyce

    • 850 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 100 m², w zabudowie bliźniaczej oddzielonej garażem, posadowiony na działce o powierzchni 513 m², w miejscowości Stare Faszc...

  • Willa z klimatem. Bezpośrednio?
    1 / 9
    Willa z klimatem. Bezpośrednio?

    Pruszków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dopóki ogłoszenie jest widoczne na portalu jest aktualne Bezpośrednio - 1750000 zŁ . Sprzedam wille położoną w Pruszkowie w dzielnicy Żbików w idealnej lokalizacji, w sąsiedztw...

  • Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność
    1 / 14
    Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Odkryj jedną z najbardziej imponujących posiadłości w prestiżowej Starej Magdalence. Ta unikatowa rezydencja o powierzchni ponad 1000m2, położona na najwyższym wzniesieniu w okolic...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pruszków

    • 1 005 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom o powierzchni 120 m .Budynek mieszkalny piętrowy, podpiwniczony, wybudowany z bala, ocieplany, obłożony sidingiem,okna plastikowe.Dach kryty blacho dachówką. W sk...

  • Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś
    1 / 16
    Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś

    Adamów-Wieś

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna, w pełni zagospodarowana, działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś. Nieruchomość w otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowski...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment środkowy o powierzchni 119,5 m2, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim w rejonie ulic Królewska / Okrężna, rok budowy 2007r . Podstawowy materiał budowlany pus...

  • Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...

  • Dom w Seroki Parcela gm. Teresin
    1 / 12
    Dom w Seroki Parcela gm. Teresin

    Seroki-Parcela

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Seroki Parcela :odległości : gm.Teresin 3,5 km , Błonie 10 km , Sochaczew 15 km , Warszawa 35 km , do stacji kolejowej 600 m .Dom budowany metodą tradycyną . Najszybcieju kontak...

  • DOM POD WARSZAWĄ - działka 1092, parterowy + 100m2
    1 / 13
    DOM POD WARSZAWĄ - działka 1092, parterowy + 100m2

    Mieszkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy, elegancki, zadbany dom na sprzedaż Dom, który tutaj prezentujemy to wersja domu projektu pracowni Archon - Dom w gardeniach. Wielkość użytkowa 198,80m2 Wielkość całkowi...

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 699 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lo...

  • Dom Sokołów gm. Gostynin
    1 / 6
    Dom Sokołów gm. Gostynin

    Sokołów

    • 270 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczym Sokołowie, w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w pobliżu naturalnych lasów i wód...