• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Brwinowem

(546)
  • Dom Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Dom Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m², położony w spokojnej i zielonej części Gro...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Dom o pow 240m2 w zabudowie bliżniaczej na działce o pow.500m2. Składa się z 7 pokoi, widnej kuchni z przejściem do jadalni, 3 łaz...

  • Dom Błonie
    Dom Błonie

    Błonie

    • 1 500 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 240 m2 z 2012 r., położony na działce o pow. 1800 m2 przy trasie przelotowej w Błoniu. Przed domem stoi budynek gospodarczy z 1998 r. o powierzchni ok. 250 m2, k...

  • Dom Pruszków
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny zabytkowy pałacyk w bliskiej granicy Pruszkowa. Budynek wybudowany w 1908 roku został wpisany do rejestrów zabytków 01.09.2011 roku. Rezydencja posiada 3 kondy...

  • Dom Milanówek
    1 / 2
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 3 900 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna, komfortowa rezydencja położona w Milanówku na działce o pow.3150 m2 w bardzo kameralnej okolicy, wśród elitarnego sąsiedztwa. W okolicy dużo zieleni, las, dojazd drogą a...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 1 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogrodzona działka o pow. 770 m2 z dwoma wjazdami, zabudowana 10-pokojowym domem o pow. 535 m2 w stanie deweloperskim, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ze względu...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 9
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom parterowy, zbudowany z najwyższej klasy materiałów, położony w doskonałej lokalizacji, na terenie przyrodniczo chronionym. W skład domu wchodzi: salon połączony z jadalnią...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 9
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 2 300 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 4 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa luksusowe domy z cegły z 2009 r. o powierzchniach 292 m2 i 196 m2, w sumie składające się z 11 pokoi, położone w pięknym i zadbanym ogrodzie o powierzchni 4600m2 z brukowanymi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 700 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy w Grodzisku Mazowieckim, w stanie deweloperskim o powierzchni 180m2 na uzbrojonej we wszystkie media działce 300 m2. Na parterze kuchnia, łazienka oraz...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Piętrowy, przestronny dom zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy w centrum Grodziska Mazowieckiego, na działce o pow. 2 400 m kw. Pow. całkowita domu...

  • Dom Nadarzyn
    1 / 3
    Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 240 m2 pow. użytkowej , na działce 1000 m2 z wymurowanym basenem, zbudowany z cegły - parter oraz w technologii kanadyjskiej - poddasze; na parterze hol 25 m2, garaż z...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny dom dla rodziny z dziećmi lub dwurodzinny ! Duży, przestronny, z siedmioma sypialniami, o całkowitej powierzchni 400m2. Największym atutem domu jest jego lokalizacja w cent...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 199 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MJ Nieruchomości prezentuje: Nowoczesny segment mieszkalny położony w spokojnej i zielonej części miasta. Segment skrajny o powierzchni użytkowej 148,40 m2 w Grodzisku Mazowiecki...

  • Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie

    Jaktorów-Kolonia

    • 1 570 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, nowoczesnego domu wolnostojącego z 2019 roku, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Jaktorów. To idealna pro...

  • Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium
    1 / 14
    Dom Głosków gm. Piaseczno, Millenium

    Głosków

    • 1 690 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m² zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co je...

  • Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa
    1 / 15
    Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa

    Opacz Mała

    • 1 690 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis: Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zap...

  • Dogodna lokalizacja! Idealne parametry domu!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrzeni jest funkcjona...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...