• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 975)
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 103 171 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1733 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Filtrowa

    Warszawa

    • 15 733 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 200 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Wyposażenie wnętrz,meble,handel,usługi,parking
    1 / 14
    Wyposażenie wnętrz,meble,handel,usługi,parking

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji . Do podnajmu powierzchnia handlowo - usługowa typu showroom ok 250 m2 w Centrum Handlowym , w...

  • Panorama widokowa , prestiż, wysokie technologie
    1 / 16
    Panorama widokowa , prestiż, wysokie technologie

    Warszawa

    • 8 320 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Prestiżowe biuro do wynajęcia o pow. 90 m 2. w obiekcie biurowym , w ścisłym Centrum Warszawy, przy...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 43 350 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 45 900 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 54 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 13 600 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 16 osób na warszawskim Mokotowie, na parterze biurowca w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 35 700 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 42 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 53 550 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro 63 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Stary Żoliborz- ul. ks. J.Popiełuszki

    Warszawa » Żoliborz » ul. Popiełuszki

    • 620 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie położone na Starym Żoliborzu, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki . Kamienica z 1955 roku po remoncie elewacji i klatek schodowych Położenia kamienicy jest w idealnym pun...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 2 077 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.25,03 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja Nieru...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 5 408 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 38,63 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 270 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,10 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 237 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,69 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 840 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,01m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Pańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pańska

    • 4 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie po właśnie skończonym generalnym remoncie. Lokal będzie umeblowany. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie przy ul. Pańs...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 690 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,56 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 156 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,45 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 3 592 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. p...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 275 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,94 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...