• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 917)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Filipiny Płaskowickiej

    Warszawa » Ursynów » ul. Płaskowickiej

    • 22 920 zł cena
    • 573 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowo- serwisowy o pow. 602 m2 na parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Płaskowickiej. pole...

  • Dom Warszawa Ursynów ul. Zygmunta Pawlaczyka

    Warszawa » Ursynów » ul. Pawlaczyka

    • 2 900 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 11 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem  położona na zamkniętym osiedlu p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z sied...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Puławska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Puławska

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie przy ul Puławskiej zlokalizowane między Parkiem Morskie Oko a Parkiem Dreszera.  Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Składa się z dwóch...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. Wiosenna Cena: 640 000 zł (17 297 zł/m²) Lokalizacja: ul. Wiosenna, Praga-Północ, Warszawa Powierzchnia: 37 m² (mieszkanie) + 2...

  • Sadyba | 2 pokoje | Cisza  | Park Dygata | Parking
    1 / 15
    Sadyba | 2 pokoje | Cisza | Park Dygata | Parking

    Warszawa

    • 569 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Konstancińskiej 7B na Mokotowie (Sadyba). Lokal znajduje się na 7 piętrze z 10 w bloku z 1970 roku. Do lokalu prz...

  • Lokal biurowy Warszawa Mokotów
    Lokal biurowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 8 880 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 121,82 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Powierzchnia w...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Batalionu Ak "Pięść"

    Warszawa » Wola » ul. Batalionu AK "Pięść"

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Batalionu AK "Pięść".Usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy.Mieszkanie o powierzchni 5...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja | 2 lub 3 lub 4 Pokoje | KW | Piwnica

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 Pokojowe (49,12 m²) z możliwością wydzielenia trzeciego i czwartego Pokoju, z osobną kuchnią i piwnicą. Znajdujące się na wysokim parterze w kami...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Radarowa

    Warszawa » Włochy » ul. Radarowa

    • 19 216 € cena
    • 1 224 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1224 m2 na 3 piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Radarowa

    Warszawa » Włochy » ul. Radarowa

    • 10 880 € cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 693 m2 na 2 piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Radarowa

    Warszawa » Włochy » ul. Radarowa

    • 13 580 € cena
    • 865 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 865 m2 na 5 piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Przytulna kawalerka na woli 29m2
    1 / 4
    Przytulna kawalerka na woli 29m2

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na woli, młynów. Kawalerka ma 29m2, duży pokój, dwa przedpokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon i spora piwnica. Mieszkanie jest umeblowane, s...

  • pokój na wynajem ładny, jasny, przestronny.
    1 / 13
    pokój na wynajem ładny, jasny, przestronny.

    Warszawa

    • 1 550 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4 pokojowe, ciche, jasne pokoje oddzielne, zamykane na klucz. Wspólna duża i widna kuchnia z lodówką, płytą gazową, pralka. Dodatkowo kuchenka mikrofalowa, niezbędne nac...

  • lokal handlowo-usługowy na Tarchominie
    1 / 3
    lokal handlowo-usługowy na Tarchominie

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 11 966 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 117,5 m², położony na parterze budynku mieszkalnego na Tarchominie, przy...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul.

    Warszawa » Śródmieście

    • 5 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wcho...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 10 005 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.145 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 17 940 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.260 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 9 039 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 4 761 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruchomośc...