• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 916)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Sienna

    Warszawa » Wola » ul. Sienna

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam do wynajęcia elegancką, odświeżoną przestrzeń biurową o powierzchni 90 m2. Biuro w pełni wyposażone, w znakomitej lokalizacji - 5 min spacerem do Norblina oraz stacji...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 1 599 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania...

  • Dom Warszawa Wawer, Międzylesie rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 040 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Estate NieruchomościOFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM | WAWER / MIĘDZYLESIEEstate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokali...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Mariana Keniga

    Warszawa » Ursus » ul. Keniga

    • 6 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Keniga poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm
    1 / 8
    Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm

    Warszawa

    • 896 532 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja 47 ekskluzywnych domów, która wyznacza nowy standard luksusu i efektywności w La Cala de Finestrat. Ta kolekcja mieszkań oferuje opcje 1, 2 i 3 sypialni, z których...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 1 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 26 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy + balkon + piwnica zlokalizowane na prestiżowym Powiślu, przy ulicy Górnośląskiej. Zielona i spokojna okolica łączy w sobie kameralny charak...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Okęcie ul. Żwirki I Wigury

    Warszawa » Włochy » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...

  • 1 / 4
    Konkurs ofert - ul. Osmańczyka 24

    Warszawa » ul. Osmańczyka

    • 1 475 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2M/GUp-s/1535/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa ul. Mieczysława Pożaryskiego

    Warszawa » ul. Pożaryskiego

    • 4 400 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczys...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Jerzego Zaruby

    Warszawa » Ursynów » ul. Zaruby

    • 850 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawsk...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Strumykowa

    Warszawa » Białołęka » ul. Strumykowa

    • 1 339 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie w ofercie biura Central Office Nieruchomości!!!Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Warszawie, Białołęka, Tarchomin.To 4 pokojowy apartament o po...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 950 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz

    Warszawa » Targówek » ul. Junkiewicz

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) b...

  • Ochota do nauki
    Ochota do nauki

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia lokal 17 m2 przy ul. Spiskiej. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Poleca się dla przyszłego magistra, doktoranta. Najmilej widziani studenci kierunków ścisłych (dl...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględów, Suwak
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględów, Suwak

    Warszawa

    • 5 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | 55,7 m² | MOKOTÓW - SUWAK 11 | 2021 | OD ZARAZ  ENGLISH BELOW | PET FRIENDLY Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m², położone na...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola Odolany, Jana Kazimierza
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola Odolany, Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: Budynek p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa

    Warszawa

    • 746 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m² U...

  • Rembertów 2 pok, winda, 2025r rynek wtórny
    1 / 15
    Rembertów 2 pok, winda, 2025r rynek wtórny

    Warszawa

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2. pokojowe 36,84 m2, idealne dla pary 2. pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze, tuż przy lesie, w spokojnej okolicy. Idealne rozwiązanie dla ludzi zmęczonych miejskim pośpiechem...