• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Działka Gdów

    Gdów

    • 120 000 zł cena
    • 4 184 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 41,84 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku z dostępem do Rzeki Raba. Teren płaski w kształcie zbliżony...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 450 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14,47 ar, położona w prestiżowej, widokowej części miejscowości Chorągwica, zaledwie 2,5 km od Wieliczka. To propozyc...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 226 000 zł cena
    • 1 354 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów - Atrakcyjna działka budowlana, tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,54a, w kształcie prostokąta (3...

  • Działka Kwapinka

    Kwapinka

    • 100 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1,60 ha położona w malowniczej okolicy gminy Raciechowice. Odległość od Gdowa ok. 7- 8 km. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 86 x...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 426 000 zł cena
    • 2 537 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Sułowie - tylko 6 km od Wieliczki! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 25,37a, zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 340 000 zł cena
    • 2 254 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka rolna o pow 22,54a położona w Sułowie gmina Biskupice. W przyszłym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przewidziana pod budownictwo jednorodzinne...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka budowlana - Byszyce, gm. Wieliczka Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów , położoną w malowniczej miejscowości By...

  • Miszkanie świeżo po remoncie!
    1 / 12
    Miszkanie świeżo po remoncie!

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Available immediately! Freshly renovated apartment situated at Chałupnika street (close to Galeria Krakowska). It Is about 55m2, badroom with big wardrobe room inside, kitchen wi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Młodzieży
    Dom Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Młodzieży

    Kraków

    • 1 999 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 6 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Kraków Bieżanów | 2 niezależne poziomy | ok. 253 m² | podpiwniczony Na sprzedaż dom wolnostojący dwurodzinny według indywidualnego projektu , położony w...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 30 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków...

  • Lokal parterowy w biurowcu w rejonie Bonarki
    1 / 7
    Lokal parterowy w biurowcu w rejonie Bonarki

    Kraków

    • 15 189 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal parterowy o powierzchni 178,7 m2 w nowoczesnym biurowcu klasy A z ochroną i parkingiem podziemnym w rejonie centrum handlowego Bonarka. Lokalizacja w okolicy uli...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 552 868 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i PCC !!! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do ce...

  • Mieszkanie dwupokojowe Prokocim z garażem
    1 / 12
    Mieszkanie dwupokojowe Prokocim z garażem

    Kraków

    • 460 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,5 m² położone na parterze kameralnego budynku, w którym mieszkają tylko 4 rodziny, przy ul. Snycerskiej 60 w dzielnicy P...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 659 556 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej części Bronowic, Kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealne dla par l...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchó...

    Kraków

    • 789 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 545 875 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 624 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wyjątkowego, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, Kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszka...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie,

    Kraków

    • 583 951 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem- Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i PCC !!! Zakończenie budowy: listopad 2025 Powierzchnia mieszkania: 40,60 m² Balkon: 5,59 m² Nowocz...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Krowodrza Wola Justowska,
    1 / 15
    Dom Kraków gm. Kraków-Krowodrza Wola Justowska,

    Kraków

    • 5 800 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 24 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, który wyróżnia się w każdym detalu. Dom wolnostojący na granicy Woli Justowskiej, 5-pokojowy, przestronny z dużą działką w bardzo wysokim standardzie, kompletnie wyposażony i...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 820 368 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej części Bronowic, Kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealne dla par lu...