• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Komfortowe 2 pokojowe w nowym bloku, wyposażone

    Kraków » Bronowice

    • 849 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m², położone na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej popularnych części Krak...

  • Kameralne osiedle, super loggia 12 m2

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Na Polach

    • 749 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m², zlokalizowane w cieszącej się dużym zainteresowaniem, zielonej części Krakowa – Bronowice Wielkie Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Zachodnia
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Zachodnia

    Kraków

    • 529 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce...

  • Lokal Kraków Stare Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 23 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem przestronny lokal biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni 217 m² położony na parterze w nowym budynku mieszkalnym w jednej z najbardziej klimatycznych i dyn...

  • Mieszkanie idealne dla Ciebie - nie przegap !!

    Kraków » ul. Portowa

    • 734 723 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: oddane do użytkowania Powierzchnia: 39.7...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 6 880 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m 2 wraz z podpiwniczeniem 104m 2 w cenie. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze jednego z bloków mieszkalnych przy ul...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 863 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 911 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 146,15m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: - 6...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 950 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,5m 2 położone na I piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Łokietka. Do mieszkania przynależy piwnica o pow....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 5 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 63,74m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Teren wokół ogrodzony i monitorowany. L...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 19 500 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 487m², zlokalizowany na 1 piętrze budynku na Zabłociu. Lokal o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod dz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Poznańska

    Kraków » Krowodrza » ul. Poznańska

    • 1 189 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Poznańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 5 110 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m², w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjona...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna
    1 / 12
    Działka budowlana Kraków Podgórze Duchackie, Piaski, Sporna

    Kraków

    • 2 800 000 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 1 689 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA 16,58 AR - PIASKI WIELKIE, PODGÓRZE DUCHACKIE Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1658m2 zlokalizowana w Krakowie, nieopodal ulicy Spornej, w dzie...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Słomiana

    Kraków

    • 732 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pok/ 47 m 2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku z...

  • Do wynajęcia od zaraz pokoje jednoosobowe
    1 / 16
    Do wynajęcia od zaraz pokoje jednoosobowe

    Kraków

    • 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Właściciel wynajmie od zaraz ostatnie wolne pokoje jednoosobowe w Krakowie - Prokocimiu ul. Nad Potokiem - blisko Szpitala Uniwersyteckiego, Collegium Medicum UJ Umeblowane, z...

  • 1 / 3
    Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 71-73m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 76-78m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Działka Golkowice

    Golkowice

    • 370 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, Media : Woda na działce, Gaz ok 20m w drodze, Prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Te...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Lubelska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Lubelska

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować stylowe, przestronne mieszkanie, położone w starej części Krowodrzy. Nieruchomość mieści się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Lubelsk...