• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieliczka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Działka Sułów

    Sułów

    • 484 000 zł cena
    • 2 904 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Sułowie - 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,04a, o kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary 70m x 40m). C...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 210 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki....

  • 1 / 2
    Działka Pawlikowice

    Pawlikowice

    • 1 030 000 zł cena
    • 2 947 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY- Atrakcyjna działka budowlana w centrum Pawlikowic o pow. 29,47a, około 1,5km od Wieliczki. Teren delikatnie nachylona w kierunku południowym. Kształt nieregularny ale...

  • 1 / 4
    Działka Sieraków

    Sieraków

    • 874 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie ładna, atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 93,03a, znajdująca się w Sierakowie Gmina Dobczyce. Część budowlana to pow. 53a (MN), która znajduje...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 258 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy, atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Sułowie, tylko 6 km od Wieliczki. Powierzchnia 15,5a , w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 37 x 42m. T...

  • Działka Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 1 210 000 zł cena
    • 6 190 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka inwestycyjna - 61,9 ar Węgrzce Wielkie | gmina Wieliczka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 61,9 ar , położona w miejscowości Węgrzce...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 99 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 31 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku. Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta...

  • 1 / 4
    Działka Sygneczów

    Sygneczów

    • 610 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 28,02a położona w miejscowości Sygneczów gmina Wieliczka. Część budowlana to około 18a od strony dojazdowej drogi asfaltowej, pozos...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 480 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 28a, (możliwość zakupu połowy) zbliżona kształtem do prostokąta dłuższym bokiem przylegająca do drogi. Opis dział...

  • Działka Liplas

    Liplas

    • 499 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 58 arów (5800 m²) położona w miejscowości Liplas , gmina Gdów . Nieruchomość o bardzo szerokich możli...

  • 1 / 4
    Działka Byszyce

    Byszyce

    • 370 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane o pow. 39,8a i 17a - możliwość zakupu osobno lub całości 59a- ok 10km od granic Krakowa Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo...

  • 1 / 4
    Działka Golkowice

    Golkowice

    • 399 000 zł cena
    • 1 255 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 12,55a, położona w Golkowicach, gmina Wieliczka. Media : Woda, Gaz i Prąd na działce. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren poch...

  • Działka Sułków

    Sułków

    • 950 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie duża działka budowlano-rolna o pow. 55a , położona w Sułkowie gmina Wieliczka. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 34 x 150m. Teren lekko nach...

  • Działka Świątniki Górne ul. Kotarby

    Świątniki Górne » ul. Kotarby

    • 389 000 zł cena
    • 1 693 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POLECAMY atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 16,93a, położoną 120m od ul. K. Bruchnalskiego w Świątnikach Górnych. Media: Prąd na działce, Gaz, Kanalizacja w u...

  • Lokal Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 5 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo-produkcyjny o pow. 320m2. Większość pomieszczeń o wysokości 3m. Ogrzewanie Gazowe, posadzka niepaląca, nośna, oświetlenie LED, instalacja elektryczn...

  • Dom Siepraw

    Siepraw

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany d...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 200 000 zł cena
    • 1 187 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów- Trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren: n...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 499 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 624 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 8a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego) Teren delikatnie nachylony w kie...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 16a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego, 12a budowlane, 4a rolne)...

  • Działka Kraków Swoszowice ul. Zbydniowicka

    Kraków » Swoszowice » ul. Zbydniowicka

    • 350 000 zł cena
    • 4 286 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 42,86a położona w miejscowości Kraków przy ul. Zbydniowickiej. W obecnym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona...