• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków Podgórze
    Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków

    • 706 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Gotowe do odbioru Zabłocie Cena promocyjna: 708 600zł zamiast 730 500zł Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 położ...

  • SEGMENT W CICHEJ, SPOKOJNEJ I ZIELONEJ OKOLICY
    1 / 13
    SEGMENT W CICHEJ, SPOKOJNEJ I ZIELONEJ OKOLICY

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Segment jest sprzedawany jest wraz z dużym ogrodem, dwoma miejscami parkingowymi przed budynkiem. Dodatkowo oblig...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 5 300 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !!GOTOWE NA 15 KWIETNIA !!! Nowoczesny dwupoziomowy apartament w spokojnym zaciszu zieleni przy ul. Strumiennej. Mieszkanie w wysokim standardzie z dużym tarasem Bądź pierwszym naj...

  • Duże studio | blisko uczelni | balkon | dobra komunikacja | SKA Łobzów
    1 / 16
    Duże studio | blisko uczelni | balkon | dobra komunikacja | SKA Ł...

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ENGLISH BELOW Willa Polonia to kameralny kompleks apartamentowy położony przy alei Kijowskiej w Krakowie – miejscu, które doskonale łączy dynamikę miejskiego ż...

  • Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)
    1 / 10
    Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)

    Radziszów

    • 842 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Krzysztofa Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz masy upadłości Agaty Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowad...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Bronowice, Zapolskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Bronowice, Zapolskiej

    Kraków

    • 2 835 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE BRONOWICE!!! bezczynszowe, z ogródkiem. Kameralny apartament o łącznej powierzchni 189m2. Powierzchnia mieszkalna: 96,67 m2+ 25m2 garażu i pomieszczeń gospodarczych +...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Wizjonerów
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Wizjonerów

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Ulica Wizjonerów, mieszkanie do wejścia. Doskonała komunikacja: tramwajem, autobusem, pociągiem czy samochodem. Osiedle na ulicy Wizjonerów jest nowoczesne, pełne...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Rakowice, al. 29 Listopada
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Rakowice, al. 29 Listopada

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie, dwupokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji w inwestycji Vermelo. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze a jeg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Bieńkowice gm. Dobczyce

    Bieńkowice

    • 330 000 zł cena
    • 6 031 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam na południowy stok z ładnymi widokami w Bieńkowicach. Bieńkowice w gminie Dobczyce to cisza spokój, piękne widoki a zarazem dobry dojazd do Dobczyc, Wieliczki i Krakowa....

  • NA WYNAJEM HALA 1412m2 + BIURA 217m2 Kraków - Rybitwy | od zaraz
    1 / 13
    NA WYNAJEM HALA 1412m2 + BIURA 217m2 Kraków - Rybitwy | od zaraz

    Kraków

    • 53 220 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna wraz z biurem, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Półłanki (CB Business Park). Powierzchnie dostępne: • Powierzchnia biurowa: 217,2...

  • Mieszkanie Skawina
    1 / 5
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 239 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Skawinie dzielnica Samborek , na działce 4,5 AR / 7 lokali + poddasze / z 1995 roku po termomodernizacji Standard stan deweloperski podwyższo...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Poznańska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Poznańska

    Kraków

    • 1 578 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 19 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,,Kamienice Herbowe,, Nieruchomość położona na 2-pierwszym p...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,

    Kraków

    • 1 217 160 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Duże, jasne mieszkanie 3-pokojowe tuż przy Zalewie Bagry - bezpośrednio od dewelopera - Kraków - Mały Płaszów  - Powierzchnia: 67,62 m² - Nowa cena: 17 500 zł/m² - Cena całkowita:...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,

    Kraków

    • 1 217 160 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe blisko Zalewu Bagry  Bez prowizji i podatku PCC !!!  Nowoczesne, wygodne mieszkanie. Zlokalizowane w nowym apartamentowcu, w Krakowie, tuż przy Zalewie Bag...

  • Mieszkanie w kamienicy | ul. Brzozowej

    Kraków » ul. Brzozowa

    • 679 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 23 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m², położone przy ul. Brzozowej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i turystycznych części Krakowa. Lokal znajduje się w kli...

  • Lokal Siercza

    Siercza

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38 m², przy ruchliwej ulicy z ciągłym ruchem samochodowym i pieszym. To miejsce zapewnia dobrą ekspozycję oraz stały przepływ p...

  • Mieszkanie Skawina
    1 / 5
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 458 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Skawiny. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m2...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Borkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Kliny, Borkowska

    Kraków

    • 459 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka /29m2 /balkon /ul.Borkowska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu wcho...

  • Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska
    1 / 10
    Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska

    Komorniki

    • 207 500 zł cena
    • 2 508 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 2508 m² | WIDOK NA GÓRY KOMORNIKI | RACIECHOWICE | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2508 m², położona w malownicze...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice

    Kraków

    • 547 250 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 28 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Klimatyczna kawalerka na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Mieszkanie: - pokój z an...