• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • 3 pokoje przy Parku Krowoderskim
    1 / 13
    3 pokoje przy Parku Krowoderskim

    Kraków

    • 705 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą komunikację z bliskością natury? To 3-pokojowe mieszkanie na krakowskiej Krowodrzy może być idealnym wyborem dla rodziny, pary lub...

  • Mieszkanie idealne dla Cebie

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 892 960 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: I kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Zabłocie ul. Zabłocie

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 820 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Zabłocie Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 56 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Park położony jest w Nowej Hucie w pobliżu DK 79, tuż obok drogi ek...

  • Wynajmę Dom Głogoczów w zabudowie bliźniaczej
    1 / 9
    Wynajmę Dom Głogoczów w zabudowie bliźniaczej

    Myślenice

    • 4 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom bezpośrednio od właściciela, o powierzchni 111,30 pow. Użytkowej) zlokalizowany w Głogoczowie, około 25 km od centrum Krakowa. Budynek wybudowany w 2021roku do wyn...

  • MIESZKANIE KRAKÓW AZORY
    1 / 6
    MIESZKANIE KRAKÓW AZORY

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    ŁADNE WYPOSAŻONE MIESZKANIE NA AZORACH, POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM, ODDZIELNA SYPIALNIA, ŁAZIENKA. 2000+ 1000 OPŁAT

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 662 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną lub deweloperską Buków gm. Mogilany 26,62ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli:...

  • Wynajem domu
    1 / 12
    Wynajem domu

    Kędzierzynka

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam, wynajmę piętro domu jednorodzinnego, lokalizacja Kędzierzynka okolice Gdowa,Dobczyc.Powierzchnia użytkowa 70 m, dwa pokoje z kuchnią, łazienka .Miejsce postojowe. Czynsz za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 4
    Sprzedam działkę ROD

    Kraków

    • 78 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka na terenie ogródków działkowych Energetyk do użytkowania wieczystego przy ulicy Niebieskiej 20 stare piaski Kraków. Działka o powierzchni 280m2 zagospodarowan...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 750 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny zabudowy m...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 2 210 000 zł cena
    • 6 459 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 Działki na sprzedaż idealne pod inwestycję deweloperską Buków gm. Mogilany 26,49ar + 38,10 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działki w planie zag...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 710 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Buków gm. Mogilany 38 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i osobnym wejsciem . Świetne położenie na Białym Prądniku z komunikacją w zasięgu 2 min . W zasięgu sklepów apteki i fitnes . Mieszkanie jest nowo...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa

    Kraków

    • 1 069 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i PCC. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkani...

  • Bliźniak na prestiżowym osiedlu willowym

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Krzywoń

    • 2 150 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 15 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy bliźniak w prestiżowej, willowej części KrakowaPragnę Państwu przedstawić niezależną część bliźniaka o powierzchni ok. 135 m², położoną na działce 293 m², przy ul. Anieli...

  • Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W
    1 / 10
    Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulna kawalerka z komórką lokatorską i prywatnym parkiem – ul. Wielicka 57 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Do lo...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Zielonki

    • 1 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę piękne małe mieszkanko wraz z ogródkiem w Zielonkach obok Krakowa. W mieszkaniu wszystko nowe. Nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Jest pralkosuszarka, zmywarka, płyta indukc...

  • wynajem
    1 / 14
    wynajem

    Kraków

    • 8 999 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dobrze prosperujący i w pełni wyposażony gabinet kosmetyczno-lekarski YASUMI z kosmetolożkami i bazą klientów na Booksy. Instytut Zdrowia i Urody YASUMI ARENA w Krako...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 8
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 460 000 zł cena
    • 12 680 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,26 ha, idealna pod inwestycję (działka ma zostać częściowo przekształcona na budowlaną). Znajduje się ona w zacisznym i nasłone...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje /56 m2 /loggia /piwnica /Kalwaryjska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Kalwaryjskiej. W skład l...