• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj
    1 / 16
    Działka w Krakowie | 4700m2 | ul. Bugaj

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 4 714 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KRAKOWIE | BEZPOŚREDNIO PRZY DRODZE PUBLICZNEJ | MEDIA W DRODZE Duża i kształtna działka w Krakowie przy ulicy Bugaj wschodniej części Krakowa. Na sprzedaż d...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Dębniki, Działowskiego

    Kraków

    • 904 400 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA DĘBNIKI!!!, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Położona jest w spoko...

  • Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz
    1 / 16
    Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie przy ul. Starowiślnej, na Kazimierzu. Okolica jest doskonale skomuni...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 36 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Oferuję Państwu do wynajęcia nieruchomość o całkowitej powierzchni ok. 1666m2, na którą składają się: - hala, powierzchnia magazynowa...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszka...

  • Mieszkanie w Angel Wawel, basen, siłownia dostępne do mieszkania
    1 / 16
    Mieszkanie w Angel Wawel, basen, siłownia dostępne do mieszkania

    Kraków

    • 3 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, Zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa s...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Chopina
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Chopina

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, Krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie z...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Górka Narodowa, Macieja Słomczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Górka Narodowa, Macieja Słomczyń...

    Kraków

    • 609 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2 pokoje / osobna kuchnia / ul. Macieja Słomczyńskiego / szybki tramwaj / gotowe do wejścia / garaż / komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bartosza Głowackiego
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bartosza Głowackiego

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE Zapraszamy do prezentacji 2-pokojowego nowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego na II piętrze w IV-piętrowym budynku z 2026 roku przy ul....

  • Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2 BUDYNEK I OKOLICA: Mieszkanie mieści się na siódmym piętrze ośmiopiętrowego bloku, przy ul. Bosaków. W okolicy znajdują się li...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 12 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: LOKAL: - powierzchnia 147,62 m2   - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2  - stan deweloperski - pa...

  • na sprzedaż– Kraków- Prądnik Biały - Azory–ul. Gnieźnieńska
    1 / 9
    na sprzedaż– Kraków- Prądnik Biały - Azory–ul. Gnieźnieńska

    Kraków

    • 499 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – Kraków – Prądnik Biały, Azory – ul. Gnieźnieńska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m², położone na ostatnim, 10. piętrze zadbanego...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 699 000 zł cena
    • 3 591 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W ofercie nieruchomość o pow. 35,91a położona w targowisku gmina Kłaj. Ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako U-Tereny usług ok 20a, i R- Tereny rolne p...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 350 000 zł cena
    • 2 794 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 27,94a , położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy....

  • 1 / 4
    Działka Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,3a, położona w miejscowości Tomaszkowice, gmina Biskupice, tylko 2 km od Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w cichym, spoko...

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 086 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 50,86a (12,34a budowlane), położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. Teren delikatnie nachylony w kierunku południ...

  • 1 / 4
    Działka Sułków

    Sułków

    • 270 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlana o pow. 13,76a. Położona w Sułkowie gmina Wieliczka Teren płaski. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 19x65m Dojazd z drogi asfalt...

  • Działka Zabłocie

    Zabłocie

    • 300 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Zabłociu gminie Biskupice Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,76a, w kształcie trójkąta (ok. 42m x 50m x 55m). Najw...

  • 1 / 3
    Działka Targowisko

    Targowisko

    • 750 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka Przemysłowo-Usługowa (PU) o powierzchni 20,1a, położona w miejscowości Targowisko, w gminie Kłaj. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizac...

  • Działka Sławkowice

    Sławkowice

    • 165 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sławkowice Gmina Biskupice, tylko 9 km od Wieliczki. W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 14a, położona w malowniczej miejscowości Sławkowice, gminie Biskupic...