• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Trzebiatowem

(147)
  • Działka Siemyśl

    Siemyśl

    • 150 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Siemyśl nr działki 392/9.Działka przy głównej drodze Kołobrzeskiej. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działka...

  • Sprzedam działkę z wz

    Siemyśl

    • 150 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Siemyśl nr działki 392/9.Działka przy głównej drodze Kołobrzeskiej. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działk...

  • Działka w centrum Niechorza z Mpzp. Wyłączność!
    Działka w centrum Niechorza z Mpzp. Wyłączność!

    Niechorze

    • 749 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłaczność! Bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 676 m2w świetnej lokalizacji w Niechorzu dostępem do jednej z głównych ulic tej turystycznej miejscowości. Kształt zbl...

  • Malowniczo położone działki w Gąskach, Paprotno,Mielno

    Paprotno

    • 2 655 295 zł cena
    • 9 001 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w niedalekim sąsiedztwie latarni morskiej w Gąskach, gmina Mielno. Działki są położone, niedaleko Gąsek, w rozwijającej się nadmorskiej...

  • MORZE- PAS NADMORSKI- DOM i duża DZIALKA

    Gryfice

    • 800 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morze- PAS NADMORSKI-  DOM Z CHARAKTEREM na dużej działce, w niewielkiej, wiejskiej miejscowości, w woj. zachodniopomorskim, w gminie Gryfice.Nieruchomość zbudowano w roku 191...

  • Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m
    Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m

    Lędzin

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Lędzinie koło Niechorza. Do morza 2km. Wszystkie działki po 1200 metrów. Prąd na pierwszej działce. Cena za metr 150 zł. Zapraszamy.[tel], [tel]

  • sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza
    sprzedam kompleks działek budowlanych nad morzem k.Niechorza

    Niechorze

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działki budowlane w całości lub pojedyncze, każda działka po 1200 metrów, metr 200 zł, do morza ok 2 km, idealne miejsce pod budowę osiedla domków jednorodzinnych lub pens...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1503 m.kw .w miejscowości Dygowo.9 km od Ustronia Morskiego i 12 km od Kołobrzegu.Dzialka znajduje się na nowo powstającym i częściowo już...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną numer 278/6 o powierzchni 1503 m.kw.w miejscowości Dygowo.Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego wraz z nieuciążli...

  • Nowa inwestycja Dygowo ul. Kolejowa …9km od Kołobrzegu
    1 / 3
    Nowa inwestycja Dygowo ul. Kolejowa …9km od Kołobrzegu

    Dygowo

    • 980 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis Przestronny dom, nowoczesne rozwiązania Dom przy ul. Kolejowej w Dygowie wyjazd na Stojkowo to dom jednorodzinny który jest połączony jedną drogą wewnętrzną. Kameralne miej...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czernin

    • 389 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 299 598 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul....

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr.89/5 o pow.5537m2 położona w miejscowości Stojkowo . Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu i jeziora, z dala od miejskiego zgiełku - Kołobrzeg (14km),...

  • Działka budowlana
    1 / 6
    Działka budowlana

    Dygowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość- działka budowlana o powierzchni 1507 m2, położona w miejscowości Dygowo Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. [tel] Dygowo to...

  • Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino
    1 / 20
    Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino

    Miechęcino

    • 149 500 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ---- 2,5 ha tuż przy lesie ! ---- LOKALIZACJA : 14 km od Kołobrzegu (tylko 900 m od rzeki PARSĘTA) UZBROJENIE : pełne (w drodze) przy granicy działki ZABUDOWA SIEDLISKOWA : możli...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1450 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1450...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 6
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 156 510 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Czernin zlokalizowana jest 8 km od Kołobrzegu przy trasie na Białogard i dalej do Poznania. Oferujemy na sprzedaż 4 działki budowlane z wydanymi decyzjami o warunkach...

  • Działka Czernin gm. Dygowo
    1 / 2
    Działka Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 160 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1.449 m2, położona w Czerninie (gm. Dygowo, pow. Kołobrzeski) OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.4...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 5
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 75 525 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORA Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 3.021 m Numer działki: 89/12 Opis nieruchomości Przestronna dz...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo
    1 / 15
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo

    Stojkowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 022 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STOJKOWO 2 km od Dygowa, na sprzedaż 1 działka z udziałem w drodze z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Kształt działki prostokąt...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 6
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 141 950 zł cena
    • 2 839 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 2839 m Numer działki: 89/3 Opis nieruchomości działka o imponującej powierzchni 2839...

  • Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 10
    Działka rolna Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej przy wyjeździe w kierunku na Miechęcino. Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo
    1 / 12
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin na sprzedaz działka budowlana o pow. 8.100 m2, zlokalizowana ok. 7 km od Kołobrzegu. Działka zabudowana jest budynkiem murowanym po starym młynie przy drodze Dygowo-Kołobr...

  • Lokal użytkowy Czernin gm. Dygowo
    1 / 11
    Lokal użytkowy Czernin gm. Dygowo

    Czernin

    • 2 300 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 2 377 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o pow. łącznej 6000 m2 , zabudowana , użytkowana jako zakład produkcyjno magazynowy . Nieruchomość położona w miejscowości na trasie Kołobrzeg Koszalin , ok. 6 km od K...

  • Działka rolna Dygowo, Lipowa
    1 / 15
    Działka rolna Dygowo, Lipowa

    Dygowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 102 772 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka ze stawem i lasem (starodrzew i zagajniki). Dygowo ul. Brzozowa (dawniej Lipowa) rejon Lisiej Góry - na sprzedaż działka o pow. 10.2772 ha. Teren niezabudowany, składa s...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 15
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 215 360 zł cena
    • 2 692 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin gmina Dygowo na sprzedaż działka budowlana o pow. 2.692 m2, położona w centrum miejscowości, zaledwie ok. 7 km od Kołobrzegu. Na tym terenie brak jest obowiązującego planu...

  • Działka rolna Dygowo
    1 / 9
    Działka rolna Dygowo

    Dygowo

    • 75 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna / rekreacyjna o powierzchniach 3.000 m położona w Dygowie przy ul. Kołobrzeskiej Nieruchomości położone są zaledwie 10 minut od Kołobrzegu i Ustronia Mor...

  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 18
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 631 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DYGOWO miejscowość oddalona od KOŁOBRZEGU : tylko 10 km !!! (szybki i łatwy dojazd) ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 10 km . POŁOŻENIE : przy drodze krajowej nr 163 : KOŁOBRZEG - POZNAŃ :...

  • Działka rolna Dygowo
    1 / 2
    Działka rolna Dygowo

    Dygowo

    • 470 000 zł cena
    • 31 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 31.400 m2 ( 3,14 ha ) w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona ok. 600 m od ulicy barcińskiej w Dygowie po pra...

  • Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin
    1 / 7
    Działka budowlana Czernin gm. Dygowo, Czernin

    Czernin

    • 178 200 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czernin miejscowość zlokalizowana 8 km od Kołobrzegu. Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.620 m2, zlokalizowana przy asfaltowej drodze w sąsiedztwie innych nowo wybud...

  • Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 13
    Działka budowlana Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 200 000 zł cena
    • 1 117 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Dygowo
    1 / 8
    Działka budowlana Dygowo

    Dygowo

    • 550 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 7100 m2 w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona położona bezpośrednio przy głównej ulicy Kołobrzeskiej przed...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 5
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORA Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 5.537 m Numer działki: 89/5 Opis nieruchomości Przestronna dzi...

  • Działka budowlana Bardy gm. Dygowo