• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Trzebiatowem

(147)
  • Brojce Hossoland ! 2 domy, ponad 7000 m2 działki

    Brojce » ul. Wrzosowa

    • 3 499 000 zł cena
    • 681 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża nieruchomość z ogromnym potencjałem w Brojcach powiat Gryficki zachodniopomorskie niedaleko powstającego Parku Rozrywki Hossoland - około 1,7 km ( 20 minut spacerem ). Doskona...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Korzystno

    • 850 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzybowo

    • 720 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 489 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 896 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Rewal

    • 1 990 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Stary Borek

    • 1 315 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 14 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Grzybowo

    • 1 775 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 17 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pogorzelica

    • 560 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Gryficach

    Gryfice » ul. Sienkiewicza

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Gryficach posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni około 625 m2 z garażem. Budynek z okresu przedwojennego z rozbudową i dobudową pomieszczeń zgodnie z projektem z...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grzybowo

    • 2 400 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Grzybowo

    • 3 000 000 zł cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 8 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 459 033 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pogorzelica

    • 741 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niechorze

    • 12 500 000 zł cena
    • 4 479 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 251 610 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 247 072 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 256 440 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 15 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości