• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Trzebiatowem

(147)
  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo
    1 / 4
    Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo

    Grzybowo

    • 5 750 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka pow. 10 050m2 - 150metrów od morza w Grzybowie dojazd ulica Masztowa Idealne miejsce duża inwestycje np pensjonat - hotel komplex domów drewnianych itp ( część...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną

    Górzyca

    • 110 000 zł cena
    • 3 027 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam, działkę rolna o powierzchni 3027 m w m. Górzyca, powiat Gryfice. W okolicy nieruchomości powstaje osiedle domków jednorodzinnych, w nieznacznej odległości znajdują się mi...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • Działki na sprzedaż - 99 167 m² - Gryfice

    Gryfice

    • 2 264 000 zł cena
    • 99 167 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 11 grudnia 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonych w Gryficach, woj. zachodniopomorskie – działka nr 112/7 o pow. 0,3229 ha, działka nr 112/10 o pow....

  • Działka na sprzedaż - 27 762 m² - Gryfice

    Gryfice

    • 785 000 zł cena
    • 27 762 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 11 grudnia 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Gryficach, woj. zachodniopomorskie – działka nr 112/1 o pow. 2,7762 ha. Krajowa Grupa Spożyw...

  • Działka na sprzedaż - 18 445 m² - Gryfice

    Gryfice

    • 423 000 zł cena
    • 18 445 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 11 grudnia 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Gryficach, woj. zachodniopomorskie – działka nr 112/2 o pow. 1,8445 ha. Krajowa Grupa Spożyw...

  • Działka na sprzedaż - 11 719 m² - Gryfice

    Gryfice

    • 269 000 zł cena
    • 11 719 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 11 grudnia 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Gryficach, woj. zachodniopomorskie – działka nr 112/9 o pow. 1,1719 ha. Krajowa Grupa Spożyw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Twoja nadmorska inwestycja z potencjałem!

    Niechorze » ul. Trzebiatowska

    • 4 500 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – Działający pensjonat nad morzem | 450 m od plaży | 12 pokoi Na sprzedaż oferujemy działający pensjonat położony zaledwie 450 metrów od plaży, w popularnej nadmorskiej...

  • Działki pod Kołobrzegiem w bardzo dobrej cenie !

    Kędrzyno

    • 89 000 zł cena
    • 9 003 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż trzy działki o powierzchni około 3000 m2 każda, położonych w miejscowości Kędrzyno przy drodze publicznej około 18 km od Kołobrzegu.Duże działki rolne w spokojn...

  • Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Korzystno

    • 390 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 140 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1640m2, w okolicy Kołobrzegu. Malowniczo położona, w cichej spokojnej okolicy w Starym Borku, gmina Kołobrzeg. Odległo...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 169 130 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1301 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 181 350 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1395 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg

    Karcino

    • 168 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malowniczo położona działka w Karcinie, o pow. 4200m2 w bliskiej odległości od jeziora Resko. Duża działka z potencjałem, W MPZP tereny oznaczone na rysunku planu s...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grzybowo

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Siemyśl, Topolowa
    1 / 12
    Dom Siemyśl, Topolowa

    Siemyśl

    • 1 350 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom energooszczędny z dużym ogrodem i potencjałem dla dwóch pokoleń Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni ok. 250 m², położony na zadbanej działce o wielkości 1...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Zakole
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Zakole

    Grzybowo

    • 1 680 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rodzinny dom w Grzybowie, blisko plaży ! Cudownie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 147,5m2. Posadowiony na zagospodarowanej dział...

  • Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży
    1 / 14
    Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży

    Rewal

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 895 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję w pełni uzbrojoną działkę budowlana pod pensjonat, domki wczasowe lub budynek mieszkalny w Rewalu, ul. Dworcowa 40. Nieruchomość znajduje się jedynie 700 m soac...

  • Brojce 2 domy, działka ponad 7000 m2. Hossoland!

    Brojce » ul. Wrzosowa

    • 2 999 000 zł cena
    • 681 m2 powierzchnia
    • 4 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża nieruchomość z ogromnym potencjałem w Brojcach powiat Gryficki zachodniopomorskie niedaleko powstającego Parku Rozrywki Hossoland - około 1,7 km ( 20 minut spacerem ). Doskona...