• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Trzebiatowem

(147)
  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 13
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 804 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament Klifowa Resort, Rewal. zakup od firmy brak PCC 2%. Cena nieruchomości: 804 000 zł + 23% VAT Powierzchnia: 35 m Układ: 2 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe w...

  • 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!
    1 / 10
    Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!

    Grzybowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku! Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i c...

  • Pawilon handlowy
    1 / 11
    Pawilon handlowy

    Cerkwica

    • 15 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek drewniany, Pawilon o wymiarach zewnętrznych 6x3 m. Dwa okna drewniane otwierane, plus szerokie drzwi, w środku zamontowane trzy punkty oświetleniowe plus dwa gniazdk...

  • Sprzedam dom/Pensjonat
    Sprzedam dom/Pensjonat

    Grzybowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom / Pensjonat w Grzybowie przy Kolobrzegu Dom przygotowany do dzialalnosci. 14 POKOI Dom znajduje sie w odleglosci 600m od morza.Dom posiada 8,5 pokoi dla wczasowiczow i...

  • Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!
    1 / 12
    Działki budowlane od 1070m² do 1750m2 w pobliżu m.Kołobrzeg!

    Niemierze

    • 79 900 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję dla państwa działki budowlane z wydanymi w tym roku 2026 już warunkami zabudowy o powierzchni od 1070m2 do 1760m2. Nieruchomość/działka najmniejsza ma wymiary 33 x 33 metró...

  • Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bałtykiem
    1 / 16
    Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bał...

    Rewal

    • 629 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu atrakcyjny, w pełni przygotowany apartament położony w prestiżowym, nadmorskim Rewalu. Jest to nowoczesny, dwupoziomowy apartament znajdujący się w budynku oddanym...

  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal pod gastronomie. Wyposażony. Nad morzem. Pogorzelica
    1 / 8
    Lokal pod gastronomie. Wyposażony. Nad morzem. Pogorzelica

    Pogorzelica

    • 7 800 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję na wynajem lokal gastronomiczny (idealny pod jadłodajnie, ale nie tylko) o powierzchni 240 m². Przy głównej ulicy w Pogorzelicy i blisko głównego zejścia na plaże

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa
    1 / 15
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Piaskowa

    Grzybowo

    • 485 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokaliz...

  • Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa
    1 / 11
    Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa

    Grzybowo

    • 459 000 zł cena
    • 1 028 m2 powierzchnia
    • 447 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grzybowo to miejscowość letniskowa położona nad morzem bałtyckim o charakterze turystyczno- wypoczynkowym, doskonale skomunikowana z Kołobrzegiem. Na sprzedaż działka budowlana, n...

  • Działka budowlana Morowo gm. Siemyśl, Morowo
    1 / 10
    Działka budowlana Morowo gm. Siemyśl, Morowo

    Morowo

    • 242 550 zł cena
    • 4 950 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Morowo na sprzedaż działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Morowo położone jest w gminie Siemyśl i oddalone jest ok. 20 km od morza i...

  • Działka budowlana Nieżyn gm. Siemyśl, Nieżyn
    1 / 15
    Działka budowlana Nieżyn gm. Siemyśl, Nieżyn

    Nieżyn

    • 115 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEŻYN miejscowość oddalona 16 km od Kołobrzegu i ok. 1 km od Siemyśla (siedziba gminy) Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana pow. 811 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudo...

  • Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Błotnica- oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym, mobilnym domkiem typu angielskiego o pow. 27 m2 Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny zlokalizowan...

  • Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg

    Dźwirzyno

    • 6 500 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 9 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TOP, PREMIUM, jedyna tak niepowtarzalna lokalizacja, do plaży tylko 30 m - z okien górnych sypialni domków widać morze. Na sprzedaż przepięknie położone domki, między drzewami igla...

  • Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 20
    Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg

    Dźwirzyno

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferowany obiekt znajduje się w przepięknej turystycznej miejscowości Dźwirzyno ok. 15 km od Kołobrzegu, w odległość od morza ok. 400 m w linii prostej, uliczkami ok. 850 m. Prze...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 650 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymieni...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzybowo na sprzedaż, budynek usługowo - wczasowo- mieszkalny położony w odległości ok. 450 m od morza. Wg. wydanego pozwolenia na budowę : budowa budynku usługowego z mieszkaniem...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna

    Grzybowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednoro...