• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Trzebiatowem

(147)
  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m
    1 / 12
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m

    Korzystno

    • 150 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : działka położona ok. 700 m od granicy Kołobrzegu na nowo projektowanym osiedlu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km. OTOCZENIE : nowe podmiejskie osiedle domów jednorodzin...

  • Działka budowlana Gosław gm. Trzebiatów
    1 / 4
    Działka budowlana Gosław gm. Trzebiatów

    Gosław

    • 48 000 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CENA PROMOCYJNA DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY BLISKO MORZA! Szukasz spokojnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub bezpiecznej lokaty kapitału? Na sprzedaż działka w miejscowo...

  • Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni
    1 / 10
    Wyjątkowa działka w Niechorzu–500m od plaży i latarni

    Niechorze

    • 749 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 676 m², położona w prężnie rozwijającej się miejscowości turystycznej Niechorze (Gmina Rewal). Jest to jedna z ostatnich tak...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 7
    Wyjątkowe mieszkanie

    Czaplin Mały

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Osobie uczciwej lub firmie na wypoczynek dla pracowników mieszkanie wynajmę od zaraz. Domek składa się z 3 umeblowanych pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią.

  • Działki budowlane 14ar przy nowej drodze102–15 min Kołobrzeg
    Działki budowlane 14ar przy nowej drodze102–15 min Kołobrzeg

    Gołańcz Pomorska

    • 177 875 zł cena
    • 1 423 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 14 ar przy nowej drodze 102 – 15 min do Kołobrzegu! Gołańcz Pomorska Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Gołańcz Pomorska (gm. Trzebiatów...

  • Działka rolna Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka rolna Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 100 000 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna Sarbia, gm. Kołobrzeg | 3029 m | przy rzece Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu o powierzchni 3029 m, położona w miejscowości Sarbia, w gminie Kołobrzeg...

  • Działka rolna Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka rolna Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 100 000 zł cena
    • 3 083 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna Sarbia, gm. Kołobrzeg | 3083 m | przy rzece Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu o powierzchni 3029 m, położona w miejscowości Sarbia, w gminie Kołobrzeg...

  • Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 199 500 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : STARY BOREK - 4,5 km od Kołobrzegu (3 km od morza) - bardzo dobry dojazd ... graniczy ze znaną miejscowością letniskową GRZYBOWO (1 km od działek) z cudowną, szeroką...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Działka Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 199 500 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlaną w Pogorzelicy
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną w Pogorzelicy

    Pogorzelica

    • 420 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Pogorzelicy (obręb Konarzewo). 1159 m2 —————————————————————- Cena: 420 000 zł 360 zł za m2 —————————————————————- (Możliwa zamiana na...

  • Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa

    Grzybowo

    • 398 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Grzybowo, ul. Bursztynowa Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo położoną działkę o powierzchni 1.388 m, zlokalizowaną w nadmorskiej miejscowości...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną

    Górzyca

    • 109 000 zł cena
    • 3 027 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam, działkę rolną o powierzchni 3027 m. Działa usytuowana jest w m. Górzyca, powiat Gryfice. W okolicy nieruchomości powstaje atrakcyjne osiedle domków jednorodzinnych.

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu . 11 pokoi (8 pokoi z łaz...

  • Dom Niechorze gm. Rewal
    1 / 16
    Dom Niechorze gm. Rewal

    Niechorze

    • 2 700 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym. Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna

    Grzybowo

    • 1 700 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z osobnym wejściem dla turystów i podwójnym garażem. Ogrodzony, z wysokim, zielonym żywopłotem i brama wjazdową na żwirowy parking dla wszystkich o gości. Zadb...

  • 2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!
    1 / 16
    2 pok. Apartament nad morzem na sprzedaż !!!

    Niechorze

    • 564 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży czterech (4) prestiżowych 2 - pokojowych Apartamentów z tarasem i ogródkiem - tylko 5 minut od nadmorskiej...

  • Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 280 000 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z dużym potencjałem. Zabudowana działka budowlana o przeznaczeniu - budownictwo wielorodzinne. Na terenie działki znajduje się budynek w stanie surowym otwartym z moż...

  • Działka Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 250 000 zł cena
    • 6 455 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka inwestycyjna o powierzchni 6455m2 z możliwością zabudowy terenu 4368m2 Działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną (plan zagospodarowania przestrzenneg...

  • Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Grzybowo

    • 487 500 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Dom Nieżyn gm. Siemyśl
    1 / 12
    Dom Nieżyn gm. Siemyśl

    Nieżyn

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż NOWY DOM składający się z salonu aneksem kuchennym i 3 sypialni, korytarza i łazienki oraz wc na parterze z tarasem oraz 3 sypialni i łazienki na poddaszu użytkowym....