• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Trzebiatowem

(147)
  • Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m²
    1 / 12
    Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m²

    Rewal

    • 1 749 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 14 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rewal | 124 m² | 800 m do plaży | działka 1741 m² Na sprzedaż funkcjonalny dom o charakterze mieszkalno-pensjonatowym, położony w spokojnej części nadmorskiego Rewal, zaledwie 800...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grzybowo

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 426 730 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny - Cerkwica

    Cerkwica

    • 211 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Wołka sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego, stanowiącego odrębną nieru...

  • Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 622 817 zł cena
    • 2 083 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę budowlano/leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Cent...

  • Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 11
    Działka leśna Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 438 800 zł cena
    • 4 388 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W KORZYSTNIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu działkę leśną położoną w Korzystnie w gminie Kołobrzeg, w odległości 3 km od morza, około 1 km od Centrum Kołobrzegu...

  • Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.
    1 / 15
    Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.

    Rewal

    • 2 165 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 40 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwesty...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Nadmorska

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 21 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZYBOWO | 3 POKOJE | 59 m | 300 m OD MORZA | WYSOKI STANDARD | MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDA Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko Parku Rozrywki!
    Mieszkanie bez czynszu, 25 km. od Kołobrzegu, niedaleko Parku Roz...

    Brojce

    • 10 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Cena: 10.000 zł. jest wpłatą I raty, a pozostałe raty płatne co miesiąc po 1.500 zł przez 25 miesięcy. Umowa u notariusza. 25 km. od Kołobrzegu!!! Okazyjna cena! Obecnie w miejsco...

  • Gotowy biznes nad morzem z potencjałem rozbudowy .

    Rewal » ul. Modrzewiowa

    • 1 450 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INWESTYCYJNA OKAZJA: Gotowy biznes nad morzem z potencjałem rozbudowy – REWAL. ul. Modrzewiowa. Szukasz gotowej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Prezentujemy nowoczes...

  • Mieszkanie Gryfice
    Mieszkanie Gryfice

    Gryfice

    • 285 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w spokojnej części Gryfic przy ul. Dąbskiego 42B. To propozycja dla rodziny, która szuka komforto...

  • Sprzedam sad czereśni
    Sprzedam sad czereśni

    Modlimowo

    • 70 000 zł cena
    • 9 780 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,975 ha z młodym, intensywnie rozwijającym się sadem czereśniowym. Ziemia klasy 4 z miejscami klasy 3. Około 500 drzew czereśni (wiek 4...

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !
    1 / 10
    Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY ! Do Pogorzelicy oddalone o j...

  • Działka budowlana Białokury gm. Siemyśl
    Działka budowlana Białokury gm. Siemyśl

    Białokury

    • 800 000 zł cena
    • 19 973 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Białokury gmina Siemyśl - na sprzedaż atrakcyjny TEREN INWESTYCYJNY o łącznej pow. 19.973 m2 CENA tylko 40,- zł za 1 m2 powierzchni terenu. (podatek VAT nie występuję przy tej tra...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa

    Grzybowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W GRZYBOWIE, BLISKO MORZA! Oferujemy na sprzedaż pięknie urządzony, komfortowy i bardzo zadbany dom w Grzybowie, 600 m od morza, w zacisznej i spokojnej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 180 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 250 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 31 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 11
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 599 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 20 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, Rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% VAT) Zapraszam na wirtualny spacer: [url] Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort Pow.: 28,65...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis miejscowości: Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odl...