• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bielsk Podlaski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 911)
  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Starodęby

    Warszawa » Ursus » ul. Starodęby

    • 3 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy....

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego

    Warszawa » Ochota » ul. Walentego

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę z oddzielną sypialnią, o powierzchni 25,69 m² na warszawskiej Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego.Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze w budynku z...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek rynek pierwotny ul. Wolińska

    Warszawa » Targówek » ul. Wolińska

    • 625 440 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Nowe Włochy, ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6.> Mieszkanie...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Warszawska

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca PKP oraz WKD) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy W...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 2 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek ul. Kopijników

    Warszawa » Targówek » ul. Kopijników

    • 3 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo-magazynowa - ( sklep internetowy ). Pow. 120 m2. Dwa pomieszczenia ( 90m + 30m) + WC. Drugie piętro w budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej...

  • 3 pokoje z miejscem postojowym – Skoroszewska 1A
    1 / 9
    3 pokoje z miejscem postojowym – Skoroszewska 1A

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym położone przy ul. Skoroszewskiej 1A na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę lokal 30 m
    Wynajmę lokal 30 m

    Wyględy

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal 30 m z oddzielnym wejściem. 2 pomieszczenia 18 i 12 M2. Możliwosc zmian adaptacyjnych pod wymagania najemcy także gastronomia. Cena plus VAT. Cena do negocjacji.

  • Warszawa/Ochota Ul.Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
    1 / 12
    Warszawa/Ochota Ul.Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Elegancki apartament na zamkniętym terenie -ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. z dwoma miejscami parkingowymi pod budynkiem i przy budynku w garażu zamkniętym. Lokalizacja: blisko d...

  • Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament dwu pokojowy o powierzchni 39 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po generalnym...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na S...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!
    1 / 16
    Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie. Aparta...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m² Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z KW Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe...

  • Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń
    1 / 9
    Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wielokondygnacyjny budynek w cichej i spokojnej okolicy, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Świetna lokalizacja, idealna do adaptacji na cele mieszkalne lub biurowe. ROZKŁAD POMIES...

  • ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅
    1 / 10
    ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mińskiej w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z garażem...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 926 666 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy Rok !! PROMOCJA !!! 12 850 PLN /m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie...

  • Działka budowlana 10 ar Błonie

    Błonie

    • 153 650 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje:...