• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamień Duży
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 921)
  • Lokal Warszawa Włochy ul. Węgorzewska

    Warszawa » Włochy » ul. Węgorzewska

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 1 041 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,30 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 1 682 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,10m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. pole...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 320 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 2 540 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 846 € cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 265,25 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 10 349 € cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 713,76 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 826 € cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263,91 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 11 252 € cena
    • 776 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 776 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 2 676 € cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 184,60 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego - ul. Kaukaska
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do...

    Warszawa

    • 107 100 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, sygn. akt WA2M/GUp-s/1362/2024 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/4 w spółdziel...

  • Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.
    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe ROZKŁADOWE mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku TYLKO z jedną klatką schodow...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok.40m położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Bałtyckiej - w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa s...

  • Komfortowe 75 m² | Mokotów | 3 pokoje
    1 / 16
    Komfortowe 75 m² | Mokotów | 3 pokoje

    Warszawa

    • 1 485 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 19 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta to idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się bez remontów i od razu cieszyć się...

  • Lokal Warszawa Białołęka, ul. Książkowa
    Lokal Warszawa Białołęka, ul. Książkowa

    Warszawa

    • 46 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Miejsce parkingowe w hali garażowej Warszawa ul. Książkowa (zamknięte osiedle) Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe w wielopoziomowej hali garażowej zlokalizowanej na zamknięty...

  • Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra
    1 / 4
    Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra

    Warszawa

    • 999 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Konopacka, Praga-Północ w Warszawie. * Powierzchnia: 47,2 m² + balkon + piwnica * Sta...