• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 892)
  • 1 / 3
    Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 3 900 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 676 m2 zlokalizowana w Warszawie - dzielnica Włochy. Dla działki wydane są prawomocne Warunki Zabudowy na bu...

  • Atrakcyjna działka w Płochocinie.

    Płochocin

    • 3 577 440 zł cena
    • 14 906 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ta wyjątkowo atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa położona jest w Płochocinie i swoim jednym bokiem dochodzi do szosy poznańskiej. Woda, prąd i gaz w drodze przy działce W n...

  • Blisko Sądu Najwyższego 65 m2 na biuro.

    Warszawa » Śródmieście

    • 899 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 831 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal usługowy o pow. 65m2 znajdujący się na parterze ( wysokie przyziemie).Idealne miejsce na biuro dla około 5-6 osób- jak również do prowadzenia działalności usługo...

  • Biuro i hala w super lokalizacji.

    Milanówek

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 2 938 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość o bardzo dużym potencjale.Cżęść biurowo-socjalna to 210 m2 plus budynek hala o szerokości 12 m i powierzchni 1220 m2.Może służyć do produkcji /prz...

  • Milanówek 1322 m2 niedaleko szkoły od mkwadrat.eu

    Milanówek

    • 475 000 zł cena
    • 1 322 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1322m2 zlokalizowana w północnej części Milanówka. Dojazd utwardzony, w sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa, Kształt prostokąta o wymiarach 44,45 x 29,74....

  • Ciekawa działka inwestycyjna w Pęcicach Małych

    Pęcice

    • 2 500 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka, objęta MPZP. Działka budowlana o powierzchni 7200m2 położona w Pęcicach. Przeznaczenie części działki wg MPZP to UMN oraz M. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o t...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny kształt, możliwość podziału.

    Milanówek

    • 850 000 zł cena
    • 5 192 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka, położona w północnym Milanówku.Bardzo dobry dojazd do A2 węzeł Grodzisk Mazowiecki.Jej szerokość i długość pozwala na podział na 5 działek. Działka nie j...

  • 1 / 3
    Działka budowlana blisko centrum Nadarzyna

    Nadarzyn

    • 629 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Nadarzynie blisko centrum miasta.Wjazd na działkę od wschodu, wymiary 28 x 35.7. Media w drodze.Dojazd drogą gminną, w sąsiedztwie nowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Chrzanów duży

    Chrzanów Duży

    • 12 025 200 zł cena
    • 10 021 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna nieopodal Grodziska Mazowieckiego i autostrady A2 z północnej obwodnicy Grodziska Maz.Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajdu...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Istnieje możliwość połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone dla potencjalnych działań inwestycyjnych o wielo...

  • Pęcice działka w atrakcyjnym miejscu 10.500 m2

    Pęcice » ul. Wąska

    • 2 700 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ofertą jest bardzo ciekawa działka, położona w atrakcyjnej okolicy. Całość składa się z dwóch działek; pierwszej o powierzchni 7200 m2 i drugiej 3300 m2. Możliwość dokupienia s...

  • Działka siedliskowa

    Piaseczno

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 311 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania piękna działka położona w Siedliskach koło Piaseczna w południowo-zachodniej części miejscowości granicząca z rzeczką,częściowo zadrzewiona. Całość składa się z dwóc...

  • Okazja, zadzwoń po szczegóły mkwadrat.eu !!

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 400 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIEPOWTARZALNA OKAZJA Nieruchomość nadaje się na każdą działalność (wys. pomieszczeń 3m) oprócz uciążliwej produkcji! Dom o pow. 246,5m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego na dzi...

  • 1 / 4
    działka budowlana częściowo zadrzewiona

    Milanówek

    • 939 000 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o charakterze leśno-parkowym. Narożna działka wygodna do zagospodarowania - możliwy wjazd od dwóch stron. Wjazd od ulicy w której są media jest od boku o szerokości 42m ....

  • Doskonała lokalizacja, duży współcz. zabud. MPZP!

    Kłudno Stare

    • 2 300 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kłudnie Starym przy węźle autostradowym Grodzisk (miejscowość Tłuste). Jedyna taka w okolicy - kształtna działka średniej wielkości z dostępem d...

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • 1 / 2
    Działka Chlebnia 3km od Grodziska Maz.

    Chlebnia

    • 361 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zlokalizowana w okolicach Grodziska Mazowieckiego, odległość od centrum 3 km. Teren bardzo równy, bez zadrzewień i zakrzewień.Działka przeznaczona w studium pod budow...

  • Działka w pobliżu lasu Wolica-Janki od mkwadrat.eu

    Wolica

    • 1 185 000 zł cena
    • 1 950 m2 powierzchnia
    • 608 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Wolica gm. Nadarzyn, koło Janek - okolica cicha, spokojna przy lesie, zabudowana domami jednorodzinnymi. Działka objęta miejscowym planem zagos...

  • Dwa domy na dużej działce w Milanówku

    Milanówek

    • 2 750 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwie nieruchomości na dużej działce (podzielonej geodezyjnie) o powierzchni 2202 m2 w willowej części Milanówka. Pierwszy dom to przedwojenna willa (generalny remont...

  • działka zadrzewiona blisko WKD

    Otrębusy

    • 749 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana w pobliżu lasu, na działce także piękny drzewostan, działka zalesiona wyciszona od sąsiadów i od ulicy. Bardzo blisko do stacji kolejki WKD Otrębusy. Ot...