• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 488)
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 93 191 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSON’S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Biuro o powierzchni 1062 m2 na 34. piętrze w biurowcu Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie. Możliwy krótszy czas najmu. METRAŻ: Pow...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy, Okęcie ul. Krakowska al.

    Warszawa » Włochy » al. Krakowska

    • 3 525 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa, W-wa/Włochy/Okęcie. Budynek biurowy z częścią handlowo-usługową na parterze. Ochrona, monitoring, przed budynkiem parking. W sąsiedztwie usł...

  • Lokal Warszawa Ursus, Skorosze ul. Jerozolimskie Al.

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 4 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa, Warszawa/Ursus/Skorosze. Oferta dotyczy 2 pokoi biurowych (22,00 i 38,00 m) na I piętrze obok siebie. Na kondygnacji dostęp do pomieszczeń socj...

  • Bezpośrednio,Nowe,5 pokoi/158m+ogród 450m

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Bezpośrednio wynajmę nowe,pierwszy raz wynajmowane-5 pokoi/148m+własny ogród 450m,3 łazienki,2 miejsca parkingowe naziemne,przyjazne zwierzakom, Michałów-Grabina ul.Borki 05-119 J...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Ochota » ul. Ochota

    • 19 500 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy o pow. 218 m2, w 13-piętrowym budynku Colosseum, przy ul. Grójeckiej 186. Lokal narożny, dwustronnie doświetlony przez duże witryny, z dwoma wejściami. Wyposażony we...

  • Ekojama -Ekologiczne domy na zgłoszenie i nie tylko. 15 lat doświ...

    Warszawa

    • 104 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ekojama -Ekologiczne domy na zgłoszenie i nie tylko. 15 lat doświadczenia -Doświadczony, niezmienny zespół -Szybka budowa dostępna jeszcze tego roku -Opieka nad projektem równ...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów Dolny ul. Belwederska

    Warszawa » Mokotów » ul. Belwederska

    • 6 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferujemy do najmu apartament w eleganckiej inwestycji Belvedere Residence na Mokotowie przy ul. Belwederskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek królewskich. Lokal o powierzchni...

  • Sprzedam DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ 3 min marszu od nowo budowanej Stacji...

    Warszawa

    • 2 000 000 zł cena
    • 549 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 549 m2, położoną w bardzo cichym sąsiedztwie w zabudowie jednorodzinnej, 3 min marszu od nowo wybudowanej Stacji "Metro Zacisze"....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyposażona kawalerka blisko metra tanio
    1 / 8
    Wyposażona kawalerka blisko metra tanio

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia wyposażona kawalerkę w kamienicy (Rabsztyńska 24), wybudowanej z cegły w latach 50tych, a odnowionej i docieplonej w ostatnim czasie. W lokalu przestronny aneks ku...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Żerań ul. Pułkownika Kuklińskiego

    Warszawa » Białołęka » ul. Kuklińskiego

    • 27 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna (usługi, handel) na Białołęce/Żeraniu. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Dobre połączenia komunikacji (miejs...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 15 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjnie wykończony apartament w pełni wyposażony, częściowo umeblowany w centrum W-wy. Budynek z ochroną i monitoringiem w sąsiedztwie parku, nowej zabudowy, biurowców, hali M...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów, Natolin ul. Stryjeńskich

    Warszawa » Ursynów » ul. Stryjeńskich

    • 15 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal użytkowy, parter, witryna na Ursynowie. Doskonały na działalność handlową, usługi lub biuro, z zapleczem socjalnym (kuchnia, WC). Wejście bezpośrednio z ulic...

  • 1 / 3
    Działka Konstancin-Jeziorna ul. Kołobrzeska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Kołobrzeska

    • 6 400 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni całkowitej 9800 m2. Nieruchomość z dobrym dojazdem...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Mokotów ul. Racławicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Racławicka

    • 1 710 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 14 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA tylko w naszym biurze Podana cena netto na FV. Mamy przyjemność zaprezentować bardzo funkcjonalny lokal o powierzchni ponad 120m2 w świetnym rozkładzie i doskonałej loka...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 48 125 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Budynek o powierzchni 1375m na działce o pow. 1821m (trzy kondygnacje): - niski par...

  • Przestronne mieszkanie 3 pokoje 57 m2 Białołęka

    Warszawa

    • 510 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Cena 510 000 PLN Numer zlecenia HONI193 Powierzchnia: 57 m2 Liczba pokoi: 3 Rok budowy: 2021 Stan deweloperski Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na sprz...

  • Wolnostojący dom 260m2 z dużym ogrodem na Białołęce/Szamocin

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o łącznej powierzchni 260 m2, na sporej działce 1080 m2. Budynek wyremontowany i nie wymaga dużych nakładów przed wprowadzeniem. Cena 1 350 000 PLN Numer zlecenia PEGA229...

  • Dom parterowy z ogrodem zimowym Łazy/Magdalenka.

    Łazy

    • 1 340 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, w doskonałej lokalizacji. Cena 1 340 000 PLN Numer zlecenia GYCI971 Powierzchnia: 200 m2 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 1999...

  • Sprzedam dom Baniocha

    Baniocha

    • 850 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom z 2017 roku dla wymagających klientów. Idealny dla rodziny z dziećmi. Cena 850 000 PLN Numer zlecenia MIPY294 Powierzchnia: 84,9 m2 Liczba pokoi: 4 Rok b...

  • Przytulny domek letniskowy na działce ROD - Warszawa - Góra Kalwa...

    Góra Kalwaria

    • 95 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD z w pełni wyposażonym domkiem letniskowym. Działka o powierzchni 300m2 – położona na terenie ROD Malinka w Górze Kalwarii ok. 30 kilometrów od...