• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Trzy pokoje z własnym ogrodem
    1 / 5
    Trzy pokoje z własnym ogrodem

    Pruszków

    • 624 274 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedaż | DWOREK z 1920 roku | Brwinów
    1 / 20
    Sprzedaż | DWOREK z 1920 roku | Brwinów

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje
    Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje

    Nowa Wieś

    • 1 790 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 12 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 720 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Laszczki

    • 1 650 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 12 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 4
    Dom szeregowiec

    Macierzysz

    • 1 790 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 9 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DOM 136 m stan deweloperski, Przypki, Tarczyn
    1 / 13
    DOM 136 m stan deweloperski, Przypki, Tarczyn

    Przypki

    • 955 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pruszków

    • 280 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Żyrardów

    • 290 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 10 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 780 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Falenty Nowe

    Falenty Nowe

    • 8 300 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * dom z basenem * zielona okolica * szybki i wygodny dojazd do centrum miasta * AC * [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Nieruchomości prezentuje: wspaniałą nieruchomość z b...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Opypy

    • 1 199 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 5 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • ZAMIESZKAJ OD ZARAZ OŻARÓW MAZ/WARSZAWA
    1 / 16
    ZAMIESZKAJ OD ZARAZ OŻARÓW MAZ/WARSZAWA

    Ożarów Mazowiecki

    • 845 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 685 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 750 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 10 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości