• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Dom 160m2 po remoncie | działka 650m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu – przy ul. Powstańców. To idealna pro...

  • Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,
    Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,

    Budy-Grzybek

    • 312 720 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1303 M2 / DZIAŁKA BUDOWLANA / MPZP / BLISKO PKP / JAKTORÓW - BUDY GRZYBEK DANE TECHNICZNE: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1303 m², położona w miejscowości Budy-Grzybe...

  • Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem

    Pruszków

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem – Pruszków | 40 m² + 44 m² taras | komórka lokatorska Szukasz stylowego mieszkania z charakterem i przestrzenią do życia (i relaksu na świ...

  • Gospodarstwo z potencjałem-działka 2ha-dom 280m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 2 300 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica – Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchom...

  • Parzniew,ciche,zielone,bezpieczne,zadbane osiedle

    Parzniew » ul. Działkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji .Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem .Ofe...

  • Działka Pruszków ul. Królowej Jadwigi

    Pruszków » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 200 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 2 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinne...

  • Dom Pruszków ul.

    Pruszków

    • 2 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej...

  • Sprzedam mieszkanie 59,5 m 2 pokoje
    Sprzedam mieszkanie 59,5 m 2 pokoje

    Żyrardów

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne, bardzo ustawne mieszkanie 59,5 m² w spokojnej i zielonej części Żyrardowa. Idealne dla pary, małej rodziny lub pod wynajem. ? Układ pomieszczeń: ✔ duży, przestro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...

  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!
    1 / 16
    GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!

    Pruszków

    • 1 200 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Czteropokojowy apartament na Osiedlu Enclave w Pruszkowie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku z 2020 roku. ROZK...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok.40m położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Bałtyckiej - w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa s...

  • Działka Mieszkowo ul. Szklarniowa

    Mieszkowo » ul. Szklarniowa

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 4000 m² - Mieszkowo, ul. Szklarniowa (gm. Piaseczno, pow. piaseczyński)Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym lub idealnego miejsca po...

  • 1 / 2
    Budy Mszczonowskie działka 2000m2 od mkwadrat.eu

    Budy Mszczonowskie

    • 240 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2.000m2 zlokalizowana w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice.Cicha spokojna okolica, przepiękny krajobraz. Wymiary 33 x 60,6 .Media - woda w dro...

  • segment środkowy Nowe Grocholice
    segment środkowy Nowe Grocholice

    Nowe Grocholice

    • 1 375 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością,...

  • Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą
    1 / 16
    Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą

    Stefanowo

    • 18 500 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący budynek łączący przestrzeń usługową z komfortową częścią mieszkalną. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działa...

  • Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca  WKD.
    Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca WKD.

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament 3 pokojowy blisko kolejki WKD w WM Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia...

  • Segment skrajny z ogrodem | Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Czeremchowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o charakterze skrajnego segmentu, położony przy ul. Czeremchowej w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szuk...

  • 1 / 3
    Płochocin działka 1218 m² spokojna okolica

    Płochocin

    • 577 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m², położona w miejscowości Płochocin (gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni)Działka znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • Działka inwestycyjna Radziejowice,
    Działka inwestycyjna Radziejowice,

    Radziejowice

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1500 m² | przy Parku Pałacowym | MPZP - zabudowa bliźniacza Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej części Radziejowice, przy ul. Zac...