• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 947)
  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na S...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów, Antoniewska

    Warszawa

    • 587 111 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PROMOCJA - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2 pokoje, 3...

  • Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!
    1 / 16
    Mokotów | 55 m | 2 pokoje - możliwe 3 | zieleń!

    Warszawa

    • 1 099 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie. Aparta...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Meander

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m² Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z KW Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe...

  • Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń
    1 / 9
    Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wielokondygnacyjny budynek w cichej i spokojnej okolicy, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Świetna lokalizacja, idealna do adaptacji na cele mieszkalne lub biurowe. ROZKŁAD POMIES...

  • ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅
    1 / 10
    ✅Sprawdź>>>wysoki standard|2 pokoje|ul. Mińska✅

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mińskiej w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z garażem...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Rembielińska

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje:...

  • 2 oddzielne pokoje!
    1 / 12
    2 oddzielne pokoje!

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem jasne, ciche, kompletnie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na wysokim parterze w spokojnej okolicy na Pradze Północ. Rozkład: - dwa duże p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska
    3-pokojowe z garażem i ogródkiem, Szczęśliwice, Włodarzewska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem/ogródkiem. Mieszkanie w dobrym standardzie, przestronne i przytulne w ładnym, zielonym osiedlu w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Osiedle...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza

    Warszawa

    • 769 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Apartament z pięknym widokiem, metro, 80m2
    1 / 14
    Apartament z pięknym widokiem, metro, 80m2

    Warszawa

    • 7 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m² z pięknym widokiem (13 piętro), zaprojektowany przez renomowanego projektanta wnętrz i...

  • Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek
    Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) Agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w 4 - piętrowym b...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Mokotowska
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Mokotowska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem elegancki i cichy apartament w pięknej zabytkowej kamienicy z windą, przy prestiżowej ulicy Mokotowskie w samym sercu miasta. Mieszkanie...

  • NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica
    1 / 6
    NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m², zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon – 21,99 m² sypialnia – 9 m² oddzielna kuchnia – 7,5 m² prze...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • 3 balkony/75 m2/2 miejsca w garażu/Komórka 10 m2
    1 / 16
    3 balkony/75 m2/2 miejsca w garażu/Komórka 10 m2

    Warszawa

    • 1 730 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 23 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą ADDOM Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Daniłowiczowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Daniłowiczowska

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w ścisłym Śródmieściu przy ul. Daniłowiczowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego i Placu Teatralnego. Lo...

  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Kobielska 23
    1 / 8
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Kobielska 23

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Kobielskiej 23 na warszawskiej Pradze Południe, w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Aleja Komisji Edukacji N...

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Ursynów | 50 m od metra Stokłosy | 2 pokoje z balkonem | cisza i ekspozycja na patio Do wynajęcia komfortowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w bezpo...

  • Lokal użytkowy Warszawa Białołęka, Skarbka z Gór
    Lokal użytkowy Warszawa Białołęka, Skarbka z Gór

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 55,5m2 usytuowany na 1 piętrze, w budynku usługowym z 2000 roku przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce . Wejście do lokalu po schodach ( brak windy...