• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Dom Lipinki

    Lipinki

    • 779 900 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego domu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Lipinki, gmina Lipinki, powiat gorlicki....

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 379 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkanie własnościowego po remoncie usytuowanego na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul....

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 649 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 611 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Czy chcesz ochronić swój kapitał przed inflacją? Jesteś inwestorem poszukującym okazji na rynku? Lubisz niepowtarzalne nieruchomości? Jeśli tak to mamy przyjemność zaprezentować...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 499 900 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż interesującą nieruchomość zlokalizowaną na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach Jasła, przy ul. Kaczorowy....

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany na ul. Starowiejskiej w Jaśle. Prezentowana nieruchomość obejmuje nieduży dom o powierzchni użytkowej...

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w malowniczej okolicy – Łężyny
    Dom w malowniczej okolicy – Łężyny

    Łężyny

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jasło – mieszkanie po remoncie
    1 / 9
    Jasło – mieszkanie po remoncie

    Jasło

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Glinik Dolny

    • 320 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie usytuowane na IX piętrze, ocieplonego wieżowca w Jaśle przy ul. Baczyńskiego. Mieszkanie jest wyremontowane, funkcjonalne i...

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem

    Tarnowiec » ul. Wypoczynkowa

    • 1 020 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Tarnowa – Marcince. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 3200 m² z piękną ekspozycją n...

  • 1 / 2
    Dom iętrowy 200m2 w Jaśle- stan surowy otwarty.

    Jasło

    • 345 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM 200M2 DO SPRZEDANIA W JAŚLE, DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB SPRZEDAŻ POD WYNAJEM.ZALETY TEJ NIERUCHOMOŚCI: DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA, BLISKO CENTRUM, NIEWYGÓROWANA CENA.Pol...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 134 900 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy położoną w Dębowcu, gmina Dębowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi...

  • Dom Szerzyny

    Szerzyny

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Szerzyny, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Prezentowan...

  • Dom Frysztak

    Frysztak

    • 499 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 1 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Frysztak - dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, zbudowany z pustaka ceramicznego szczelinowego oraz cegły o powierzchni zabudowy 143 m2 na ładnej, ogrodzonej dz...

  • Wojaszówka – dom z rozpoczętą budową
    1 / 20
    Wojaszówka – dom z rozpoczętą budową

    Wojaszówka

    • 299 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Pagorzyna

    Pagorzyna

    • 109 900 zł cena
    • 4 867 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, przestronną działkę budowlaną zlokalizowaną u podnóża Beskidu Niskiego w miejscowości Pagorzyna, gmina Lipinki, powiat gorlicki....

  • Działka Łaski

    Łaski

    • 234 900 zł cena
    • 3 325 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu zaciszną działkę budowlaną z gotowym projektem pięknego budynku jednorodzinnego oraz domkiem typu holenderskiego położoną w miejscowości Łaski, g...