lokal na sprzedaż
13 maj 2026

Lokal Jasło

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 5 godzin temu, środa, 13 maj 2026 13:30
389 900 zł 110 m2
389 900 zł 110 m2 3 545 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 110 m2
Cena za metr 3 545 zł/m2
ID oferty K37533882

Opis

WYJĄTKOWA HALA USŁUGOWO-WARSZTATOWA POD KLUCZ UL. TOWAROWA!

Jeśli szukasz gotowego biznesu, który pozwala rozpocząć działalność od pierwszego dnia, ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesna hala usługowo-warsztatowa zlokalizowana przy ul. Towarowej , na działce nr 105/23 o powierzchni niespełna 7 arów w doskonałej lokalizacji dla działalności technicznej, motoryzacyjnej i usługowej.
To kompletna, przemyślana inwestycja, łącząca nowoczesną infrastrukturę, pełne zaplecze techniczne oraz możliwość dalszego rozwoju.

NOWOCZESNA KONSTRUKCJA Z POTENCJAŁEM ROZBUDOWY
Hala o powierzchni 110 m, wybudowana ok. 5 lat temu, znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym: konstrukcja częściowo murowana (jedna ściana), pozostała część wykonana z wzmacnianej płyty warstwowej, solidna, zbrojona wylewka przygotowana pod montaż podnośników, możliwość rozbudowy hali oraz powiększenia przestrzeni użytkowej, teren wokół obiektu wyłożony kostką brukową, co zapewnia wygodny dojazd i manewrowanie pojazdami. Dodatkowym atutem jest drugie, murowane pomieszczenie techniczne, przeznaczone do modernizacji idealne na magazyn, zaplecze, kompresorownię lub rozbudowę istniejącego obiektu.

FUNKCJONALNOŚĆ, KTÓRA PRACUJE NA ZYSK
Obiekt zaprojektowany z myślą o intensywnej pracy warsztatowej i wygodzie użytkowania: jeden szeroki wjazd, doskonałe doświetlenie dzięki lampom halogenowym, nagrzewnica gazowa zapewniająca skuteczne ogrzewanie w sezonie zimowym, woda i kanalizacja miejska, osobne liczniki, nowe przyłącze prądu, w tym siła prąd trójfazowy. ZAPLECZE SOCJALNE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE