• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brzumin
  • Jedlicze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła
    1 / 2

    Nowe

    Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła

    Osobnica

    • 27 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze ewidencyjnym 323, położona w miejscowości Osobnica (Wysłanka), powiat jasielski, gmina Jasło. W ewidencji gruntów zaklasyfikowana jako grunty orne...

  • Działka rolno-leśna - Osobnica Wysłanka
    1 / 2

    Nowe

    Działka rolno-leśna - Osobnica Wysłanka

    Osobnica

    • 18 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-leśną o numerze ewidencyjnym 468, położona w miejscowości Osobnica (Wysłanka), powiat jasielski, gmina Jasło. W ewidencji gruntów zaklasyfikowana jako grunty...

  • Lokale do wynajęcia, lokal na start, sklep internetowy, biuro
    1 / 4
    Lokale do wynajęcia, lokal na start, sklep internetowy, biuro

    Jasło

    • 1 196 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o powierzchni 61m2, 52m2 Wynajem skierowany dla branży: usługowo-handlowej, sklepy internetowe, medycznej, wszelkiego rodzaju biura rachunkowe...

  • Dom Przysieki gm. Skołyszyn
    Dom Przysieki gm. Skołyszyn

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na przes...

  • Dom Strzeszyn gm. Biecz
    Dom Strzeszyn gm. Biecz

    Strzeszyn

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom z bala z widokiem na góry | gotowy biznes agroturystyczny Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu przestrzeni z duszą, jakości i praw...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 53 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego
    Mieszkanie Jasło, Kornela Ujejskiego

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze budynku przy ul. Ujejskiego w Jaśle. Lokal o powierzchni 56 m² jest gotowy do wprowadze...

  • Dom Jasło
    Dom Jasło

    Jasło

    • 1 199 900 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 5 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM JEDNORODZINNY JASŁO, SOBNIÓW - 239 M Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni netto 239m, położony w jednej z najbardziej cenion...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...

  • Mieszkanie w Jaśle
    1 / 13
    Mieszkanie w Jaśle

    Jasło

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Jaśle. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku z windą, które zapewnia nie tylko wygodę codziennego życia, al...

  • Lokal użytkowy Jasło, Rynek
    Lokal użytkowy Jasło, Rynek

    Jasło

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    >>Krótki opis nieruchomości Na wynajem lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Rynek 11. Nieruchomość znajduje się w narożnej kamienicy, w doskonale widocznym mie...

  • Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła
    Mieszkanie z potencjałem blisko centrum Jasła

    Jasło

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki...

  • Dom w pobliżu centrum Jasła.
    Dom w pobliżu centrum Jasła.

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działc...

  • Działka inwestycyjna Jasło
    Działka inwestycyjna Jasło

    Jasło

    • 999 900 zł cena
    • 5 764 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    EKSKLUZYWNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA JASŁO, STREFA WARZYCE - 5 764 m Nieruchomość o strategicznym znaczeniu w najdynamiczniej rozwijającej się części miasta! Na sprzedaż działka inwes...

  • Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,
    Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,

    Kamienica Górna

    • 879 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem o pote...

  • Dom Tarnowiec
    Dom Tarnowiec

    Tarnowiec

    • 359 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM TARNOWIEC,DZIAŁKA 1,04 HA! Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć, żyć spokojnie i jednocześnie mieć ogromny potencjał do rozwoju? Ta nieruchomość w Tarno...

  • Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza
    1 / 16
    Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie? Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza? A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?...

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów.Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6 .Na działce znajduje się staw o w...

  • Siedlisko + WARUNKI ZABUDOWY - 9400m2 lOkazja!

    Zimna Woda

    • 423 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania atrakcyjna, równa działka o powierzchni 9400 m2 w miejscowości Zimna Woda / gmina Mszczonów (powiat Żyrardowski).Wjazd na działkę bezpośrednio z DK 50 - ul. Grójecka....

  • Mieszkanie Jedlicze,
    Mieszkanie Jedlicze,

    Jedlicze

    • 270 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym rem...