• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nisko +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Dom Jasło
    1 / 8
    Dom Jasło

    Jasło

    • 299 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DWA DOMY W CENIE JEDNEGO -DUŻA DZIAŁKA - ŚWIETNA LOKALIZACJA! Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość położona na obrzeżach miasta Jasło, w zielonym i spokojnym otoczeniu las...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze g...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 48 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...

  • Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,
    1 / 7
    Działka budowlana Warzyce gm. Jasło,

    Warzyce

    • 70 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 18 ar, położoną w miejscowości Warzyce (gmina Jasło), bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Numer...

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie cechuje przytulny klimat i...

  • Działka Dębowiec
    1 / 2
    Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 3 600 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Dębowiec o nr 147 oraz 148/2 stanowiące jedną całość o powierzchni 0,80 ara. Działki posiadają bardzo dobry dojazd oraz media w niedalekim s...

  • Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,
    1 / 13
    Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,

    Pusta Wola

    • 189 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie surow...

  • Mieszkanie Jasło, Sokoła
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Sokoła

    Jasło

    • 220 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. >> Układ pomieszczeń obejmuje: pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 1 200 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przy drodze krajowej 73 Pilzno Jasło w miscowosci Klecie 1.4h

  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 9 900 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,41h z warunkami zabudowy przy drodze krajowej 73 Pilzno-Jasło cena 9900za ar

  • Działka przemysłowa Jasło
    1 / 15
    Działka przemysłowa Jasło

    Jasło

    • 1 190 000 zł cena
    • 8 554 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz dużego terenu inwestycyjnego z realnym potencjałem pod działalność przemysłową w Jaśle? Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 8 554 m, położonej przy ul. Leśn...

  • Dom Skołyszyn
    1 / 15
    Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Prezen...

  • Mieszkanie Jasło
    1 / 7
    Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 244 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie typu kawalerka o łącznej powierzchni 35,96 m, położone na I piętrze w budynku przy ul. Jana Pawła II w Jaśle. Lokal zarządzany przez...

  • Dom Jasło
    1 / 15
    Dom Jasło

    Jasło

    • 980 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w 2005 roku według cenionego projektu Gniewko. To propozycja dla osób poszukujących klasycznej, ponadczasowej architektury oraz solidnej ko...

  • Dom Żółków gm. Jasło
    1 / 15
    Dom Żółków gm. Jasło

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zachodnim, w...

  • Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia
    1 / 11
    Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia

    Frysztak

    • 2 700 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament bezczynszowy o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Frysztak, z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury...

  • ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ
    1 / 7
    ATRAKCYJNE, INWESTYCYJNE, WIDOKOWE DZIAŁKI W WARZYCACH z WZ

    Warzyce

    • 288 000 zł cena
    • 6 462 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA ATRAKCYJNA, WIDOKOWA DZIAŁKA W WARZYCACH z Warunkami Zabudowy. Warzyce - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło....

  • Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze
    1 / 6
    Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze

    Frysztak

    • 19 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboa...

  • Działka, 900 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 7 480 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Dom, 41,44 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 760 970 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż