• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołaczyce +20 km
  • Nisko +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 850 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie, które jednocześnie stanowi całe piętro domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji Jasła, ul. Klasztorna....

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na I piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie świeżo...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 194 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem usytuowane na II piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 49 900 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy w spokojnej i cichej okolicy zlokalizowane w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn. Powierzchnia całej...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 104 900 zł cena
    • 4 644 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, widokową nieruchomość budowlaną położoną w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomoś...

  • Działka Sieklówka

    Sieklówka

    • 69 900 zł cena
    • 13 032 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu sporą nieruchomość położoną w miejscowości Sieklówka, Obręb Sieklówka Górna, gmina Kołaczyce, powiat jasielski. Nieruchomość z pewnością zaint...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 249 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jeśli szukają Państwo mieszkania w dogodnej lokalizacji, które wprawdzie wymaga nakładów remontowych, ale jednocześnie stwarza nieograniczone możliwości aranżacji pozwalające na za...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 379 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej Jasła w otoczeniu zieleni wałów, które są idealnym miejscem na spacery i rekreację. Ta jakże cieka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Jasło

    Jasło

    • 99 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną parcelę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Bryły. Przedmiotem sprzedaży jest działka (docelowo wydzielone z działki nr 85/4) o p...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuję Państwu piękne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, niskiego bloku w Jaśle przy ul. Na Kotlinę. Mieszkanie po generalnym remoncie zaaranżowane w now...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 300 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym zlokalizowane w Jaśle, przy ul. Św. Jana z Dukli. W skład zbywanej posiadłości wchodzi dwa budynk...

  • Działka Nawsie Kołaczyckie

    Nawsie Kołaczyckie

    • 46 900 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Nawsie Kołaczyckie, gmina Kołaczyce, powiat jasielski. Parcela jest działką budowlaną o nieregularnym k...

  • 1 / 4
    Działka Stępina

    Stępina

    • 49 900 zł cena
    • 5 503 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stępina, działka 55,03 ara (warunki zabudowy w opracowaniu) w spokojnej i ładnej okolicy; dojazd drogą asfaltową; prąd, woda z wodociągu lokalnego; na działce jest możliwość wybudo...

  • 1 / 2
    Działka Wiśniowa

    Wiśniowa

    • 385 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wiśniowa - działka inwestycyjna 55 arów (warunki zabudowy w opracowaniu), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW988 z własnym zjazdem; prąd i kanalizacja na działce. Cena: 385...

  • Działka Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 25 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik Górny - działki rolne o powierzchni łącznej 60 arów w dwóch oddalonych od siebie areałach o powierzchni 31 z dojazdem drogą polną i 29 arów z dojazdem drogą asfaltową, częśc...

  • Lokal użytkowy Jasło
    Lokal użytkowy Jasło

    Jasło

    • 2 799 999 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    REPREZENTACYJNY OBIEKT Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM Na sprzedaż wyjątkowy budynek biurowoadministracyjny o charakterze rezydencjonalnym, łączący historyczną architekturę z...

  • Nowoczesne 2 pokojowe po generalnym remoncie - Jasło, ul. Kościus...

    Jasło

    • 329 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Kościuszki 53 (3 piętro). To oferta dla kogoś, kto szuka lokalu gdzie dosłownie wszystko jest...

  • Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło
    1 / 14
    Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło

    Kowalowy

    • 139 900 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI KOWALOWY- SPOKOJNA OKOLICA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kowalowy, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Działka inwestycyjna Jasło Sobniów,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Jasło Sobniów,

    Jasło

    • 630 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jasło ul. Faustyny Kowalskiej , zaledwie 3 km od centrum Jasła, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się w spok...

  • Dom Jasło
    1 / 15
    Dom Jasło

    Jasło

    • 349 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna Inwestycja z Ogromnym Potencjałem Dwukondygnacyjny Dom z Lat 70- tych w Jaśle! Odkryj wyjątkową szansę na inwestycję w sercu Jasła! Prezentujemy dwukondygnacyjny dom z...