• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jazgarzew
  • Kołaczyce +20 km
  • Tropie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuję Państwu ładne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na II piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkolnej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 499 900 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży domu mieszkalnego zlokalizowanego w Jaśle, przy ul. Grunwaldzkiej. Prezentowany budynek jednorodzinny wzniesiono w latach 70-tyc...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 329 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie usytuowane na I piętrze, niskiego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. 3-go Maja. Mieszkanie świeżo po gene...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentuję Państwu na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie po ewentualnym odś...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 179 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentuję Państwu słoneczne mieszkanie przy ul. Metzgera 13 w Jaśle obok stacji PKP i niedaleko dworca PKS! Powierzchnia 55m2, do mieszkania przynależy strych oraz piwnica 13m2...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 249 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z zagajnikiem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski....

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne i ciche mieszkanie zlokalizowane na III piętrze, czterokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni...

  • Działka Łajsce

    Łajsce

    • 110 000 zł cena
    • 6 249 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą działkę z potencjałem budowlanym położoną w miejscowości Łajsce, gmina Tarnowiec. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kszt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 364 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Baczyńskiego. Mieszkanie cechuje przytulny klim...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 259 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie usytuowane na parterze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Adama Mickiewicza. To atrakcyjne mieszkanie jest id...

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 269 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezentowana nieruchomość obejmuje p...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 276 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju? Z dala od zgiełku miasta, miejsca gdzie można wypocząć w ciszy i spokoju? A może chcesz założyć gospodarstwo rolne lub agroturystykę? Ta oferta jest właśnie dla...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie usytuowane na I piętrze, niskiego trzypiętrowego, ocieplonego bloku z lat 60-tych w Jaśle przy ul. Kościuszki (nieopodal pa...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 299 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu interesującą nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach miasta Jasło. Prezentowana nieruchomość obejmuje parterowy budynek mieszkalny jednorodzin...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 539 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położona w Jaśle, ul. Krasińskiego, Obr. Zachód. Oferta obejmuje dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej szacowanej na ok. 150 m2...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 234 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ciekawą nieruchomość z ogromnym potencjałem położoną w obrębie Brzyszczki. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest budynkiem wolnostojąc...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezen...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkolne...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 619 900 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny i funkcjonalny dom zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Jasła, ul. Sroczyńskiego. Prezentowany parterowy budynek jednorodzinny wyb...