• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
  • Jareniówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów
    1 / 2
    działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów

    Glinik Górny

    • 10 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    witam mam do zaoferowania działkę rekreacyjną o powierzchni 0,15h w miejscowości glinik górny gmina Frysztak powiat Strzyżów woj podkarpackie nr działki 642

  • Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Jaśle
    1 / 8
    Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe w Jaśle

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Mieszkanie o powierzchni 63 m2, po remoncie. Centrum Jasła. W skład lokalu wchodzą: 4 pokoje, kuchnia, łazienka z osobnym WC, przedpokój . Kuchnia: umeblowana, wyposażona w lodówk...

  • Działka rolna Warzyce gm. Jasło
    Działka rolna Warzyce gm. Jasło

    Warzyce

    • 59 900 zł cena
    • 8 434 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek prezentuje Państwu przestronną działkę rolną, zlokalizowaną w miejscowości Warzyce, gmina Jasło, powiat jasielski. Nieruchomość stanowi parcelę...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 1 100 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia małe mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na parterze niskiego bloku, blisko pełnej infrastruktur miejskiej Jasła, ul. Franc...

  • Działka Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 93 900 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwą ogromną posesję w pięknym otoczeniu z domem do generalnego remontu lub rozbiórki położoną w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, po...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 5 652 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą działkę z potencjałem inwestycyjnym położoną w Jaśle, obręb Gliniczek, ul. Rzemieślnicza. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 289 900 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z radością prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń dostępne od zaraz. Perfekcyjnie doświetlone wnętrze światłem naturalnym dzięki...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 299 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 248 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu zadbane mieszkanie zlokalizowane na III piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkolnej. Mieszkanie jest czyste, schludne i co najważniej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Jaśle, ul. Grunwaldzka, obręb Górka. Przestrzeń w budynku stwarza wiele możliwości aranżacy...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 107 000 zł cena
    • 4 294 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem położoną w miejscowości Trzcinica, gmina Jasło, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształc...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu ładne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na II piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Szkolnej. Mieszkanie o powierzchni użytkow...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 319 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej miasta Jasło, ul. Okrężna, obręb Krajowice. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowa...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 269 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, niskiego czterokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Słowackiego. Mieszkanie cechuje przytul...

  • Dom Brzezówka

    Brzezówka

    • 284 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski, która z uwagi na krajobrazowo piękne otoczenie, może...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 19 900 zł cena
    • 5 530 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą działkę rolną położoną w miejscowości Brzyska, gmina Brzyska. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie zbliżonym do trape...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 399 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w strefie podmiejskiej Jasła, ul. Kaczorowy. To właśnie tutaj w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okoli...

  • Dom Gogołów

    Gogołów

    • 179 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokowe siedlisko pod lasem z dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Gogołów, gmina Frysztak, powiat strzyżowski. Prezento...

  • Dom Bieździadka

    Bieździadka

    • 199 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Miło nam zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej około 170 m2. Dodatkowo można zaadaptować strych dzięki czemu uzyskamy dodatkową przestrzeń mieszkalną. Nieruchomość m...

  • Dom Umieszcz

    Umieszcz

    • 99 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentuję Państwu dom w miejscowości Umieszcz gmina Tarnowiec! W skład nieruchomości wchodzi drewniany dom o powierzchni ok. 110m2 wraz z budynkiem gospodarczym i atrakcyjną...

  • Mieszkanie Jasło

    Jasło

    • 279 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie nie wymaga wi...