• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Działka, 25 600 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 179 200 zł cena
    • 25 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Dom, 218,72 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 596 100 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana Brzezówka WZ
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezówka WZ

    Brzezówka

    • 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce o powierzchni 12,8 ara, numer działki 178/4. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy oraz dostęp do...

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • 1 / 2
    Lipinki, działka rolna 0,5 ha, 1138S/2024

    Lipinki

    • 33 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w Lipinkach o powierzchni 0,5 ha. Działka o wymiarach ok. 24m x 400m. Teren płaski. Dojazd drogą polną ok. 400 m + drogą utwardzoną ok. 600 m. Spokojna okolica bez za...

  • Biecz, lokal do wynajęcia, 58W/2020

    Biecz

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale usługowe, w centrum Biecza, na gabinety lekarskie i stomatologiczne. Lokale wykonane w bardzo wysokim standardzie, zgodnie z ustawą o działalności leczniczej....

  • 1 / 2
    Libusza, działka budowlana 18 a, 1153S/2025

    Libusza

    • 79 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Libusza o powierzchni ok. 18 a. Działka w kształcie prostokąta, położona w terenie oznaczonym w MPZP symbolem MNU - tere...

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny
    1 / 16
    Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA. Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Skr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.
    1 / 12
    Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC. Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w...

  • Działka na sprzedaz
    1 / 2
    Działka na sprzedaz

    Gliniczek

    • 77 500 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaz o powierzchni 31 arów pod zabudowe położona w Gliniczku w powiecie Jasielskim gmina Tarnowiec.Dzialka jest na wzniesieniu lekko więc to teren nie zalewowy. Moż...

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów.Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6 .Na działce znajduje się staw o w...

  • Dom Grudna Dolna ul.

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie?Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza?A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?Mam...

  • Działka rolno- leśna- Żurowa- Małopolska

    Żurowa

    • 99 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży działkę rolno leśną o powierzchni 2.05 ha, położoną w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski.Powierzchnia lasu to o...

  • Jedlicze, lokal handlowo-usługowo-magazynowy na wynajem, ok. 700...

    Jedlicze

    • 18 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM LOKALU – ok. 700 m² – JEDLICZE, ul. Rynek 7 obok Urzędu Gminy (dawne Tesco, obecnie Chiński Market) Powierzchnia: ok. 700 m² Rodzaj lokalu: handlowy / usługowy / magazy...

  • atrakcyjny ze względu na cenę i lokalizację Podkarpacie
    1 / 7
    atrakcyjny ze względu na cenę i lokalizację Podkarpacie

    Wiśniowa

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedaż bez pośredników. Dom piętrowy murowany 110 m2 użytkowych, do małego remontu, oraz budynek gospodarczy murowany 100 m2 posadowione na działce 22 ary Lokalizacja działki w W...

  • Działka rolna 0,2257 ha widokowa Pstrągówka
    1 / 7
    Działka rolna 0,2257 ha widokowa Pstrągówka

    Pstrągówka

    • 31 000 zł cena
    • 2 257 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w miejscowości Pstrągówka gmina Wiśniowa o pow. 2257m2. Grunt rolny w całości RIVa. Dojazd drogą o nawierzchni polnej (udział w drodze) około 400m od głównej drogi as...

  • Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs
    1 / 7
    Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs

    Mała

    • 19 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania grunt rolny znajdujący się w miejscowości Mała gmina Ropczyce powiat Ropczycko-Sędziszowski. Działka o pow. 28 arów porośnięta samosiejkami (możliwość wykarczowania)....

  • Lubcza gm. Ryglice dom 120 m2
    1 / 6
    Lubcza gm. Ryglice dom 120 m2

    Lubcza

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość budynkowa oddalona ok. 10 km od Ryglic. Dom z lat 70-tych, parterowy z poddaszem o pow. użytkowej ok. 120m2. Budynek wybudowany z pustaka,...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Poręby

    Jedlicze

    • 3 300 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 454 Poręby – konkurs ofert, syndyk masy upadłości  SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej nieprowadzącej dział...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Bierówka

    • 100 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Bierówka. Spokojna okolica, blisko do miasta. Cena 100000zł do negocjacji. Numer działki 680. Więcej informacji tel:[tel]