• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Dom Warzyce

    Warzyce

    • 99 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JASŁA!!! Do sprzedaży oferuję domek z budynkami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 7,17 ara, w miejscowości WARZYCE, g...

  • Działka rolna Lubcza gm. Ryglice
    1 / 7
    Działka rolna Lubcza gm. Ryglice

    Lubcza

    • 25 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna idealna pod KRUS Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,44 ha, położona w malowniczej miejscowości Lubcza, w gminie Ryglice, powiat tarnowski. Grunt składa się z...

  • Działka Lipinki

    Lipinki

    • 199 000 zł cena
    • 5 056 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    PRZESTRONNA DZIAŁKA W LIPINKACH!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości LIPINKI, gmina LIPINKI, powiat gorlicki o powierzchni 50,56 arów Przestronna ni...

  • Głobikowa - działka na sprzedaż z WZ
    1 / 8
    Głobikowa - działka na sprzedaż z WZ

    Głobikowa

    • 79 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 15,10 ar położoną w Głobikowej, gmina Dębica. Media: sieć energetyczna - w zasięgu około 30m, sieć wodociągowa - bezpośrednio...

  • Działka inwestycyjna - wysoki i szybki zysk

    Tarnowiec

    • 1 890 000 zł cena
    • 35 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super okazja dla inwestora!Grunty z nasadzeniem jodłą kaukaską, która jest najczęściej wybieranym drzewkiem bożonarodzeniowym.Nasadzenia kilkuletnie z możliwością rozpoczęcia wycin...

  • Dom Sieklówka

    Sieklówka

    • 199 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowany, parter...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 1 895 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach 24...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Czermna gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Czermna gm. Szerzyny

    Czermna

    • 449 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JENDORODZINNY W STANIE SUROWYM OTWARTYM W SPOKOJNEJ MIEJSCOSWOŚCI CZEMNA Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w niedużej miejscowości Czermna, w gminie Sze...

  • Dom Ołpiny gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Ołpiny gm. Szerzyny

    Ołpiny

    • 595 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI OŁPINY Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w sercu spokojnej miejscowości Ołpiny, w gmini...

  • Malownicza działka siedliskowa 13.700m2

    Zimna Woda

    • 479 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przepiękna działka rolna o powierzchni 13.700m2 zlokalizowana w miejscowości Zimna Woda gmina Mszczonów.Kształt prostokąta o wymiarach 36 x 380,6 .Na działce znajduje się staw o w...

  • Działka budowlana w przepięknej okolicy widokowa

    Glinik Średni

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam działkę z wydanym pozwoleniem na budowę w przepięknej cichej okolicy z widokami na piękne lasy co widać na zdjęciach i filmie. Działka 12arów z wydanym pozwolenie...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w przepięknej okolicy widokowa

    Glinik Średni

    • 65 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogodny...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogod...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 39 900 zł cena
    • 2 039 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z potencjałem budowlanym, położona w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę w kształcie zbliżony...

  • Dom Harklowa

    Harklowa

    • 94 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko zlokalizowane w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, pośród dziewiczych terenów Pogórza Karpackiego z dala od miejskieg...

  • Lokal Bieździadka

    Bieździadka

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla przed...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 849 900 zł cena
    • 8 150 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Jaśle, obręb Zachód, ul. Tischnera. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przyległych do siebie parceli o kszt...

  • Dom Lubcza gm. Ryglice
    1 / 15
    Dom Lubcza gm. Ryglice

    Lubcza

    • 399 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką Gmina Ryglice miejscowość Lubcza Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w której skład wchodzi dom jednorodzinny wolnostojący oraz duża działka. Bud...