• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tropie
  • Kamienica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Kołaczycami

(18)
  • Lokale do wynajęcia, lokal na start, sklep internetowy, biuro
    1 / 4
    Lokale do wynajęcia, lokal na start, sklep internetowy, biuro

    Jasło

    • 1 196 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o powierzchni 61m2, 52m2 Wynajem skierowany dla branży: usługowo-handlowej, sklepy internetowe, medycznej, wszelkiego rodzaju biura rachunkowe...

  • Lokal użytkowy Jasło, Rynek
    Lokal użytkowy Jasło, Rynek

    Jasło

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    >>Krótki opis nieruchomości Na wynajem lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Rynek 11. Nieruchomość znajduje się w narożnej kamienicy, w doskonale widocznym mie...

  • Lokal użytkowy Jasło
    Lokal użytkowy Jasło

    Jasło

    • 2 799 999 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    REPREZENTACYJNY OBIEKT Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM Na sprzedaż wyjątkowy budynek biurowoadministracyjny o charakterze rezydencjonalnym, łączący historyczną architekturę z...

  • lokal jedlicze
    1 / 2
    lokal jedlicze

    Jedlicze

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze bloku w świetnej lokalizacji w centrum Jedlicza ul. Tokarskich 8/41 przy drodze głównej. Powierzchnia lokalu 50m2 Istnieje możliwość adap...

  • Lokal użytkowy Jasło
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jasło

    Jasło

    • 600 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany w Jaśle przy ul. 3-go Maja. Na sprzedaż obiekt komercyjny stanowiący budynek biurowo-techniczny z za...

  • Lokal użytkowy Jasło
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jasło

    Jasło

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 678 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych zlokalizowany w Jasło przy ul. 3 Maja. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest kompleks obejmu...

  • Biecz, lokal do wynajęcia, 58W/2020

    Biecz

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale usługowe, w centrum Biecza, na gabinety lekarskie i stomatologiczne. Lokale wykonane w bardzo wysokim standardzie, zgodnie z ustawą o działalności leczniczej....

  • Jedlicze, lokal handlowo-usługowo-magazynowy na wynajem, ok. 700...

    Jedlicze

    • 18 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM LOKALU – ok. 700 m² – JEDLICZE, ul. Rynek 7 obok Urzędu Gminy (dawne Tesco, obecnie Chiński Market) Powierzchnia: ok. 700 m² Rodzaj lokalu: handlowy / usługowy / magazy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Bieździadka

    Bieździadka

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla przed...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 649 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 611 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Czy chcesz ochronić swój kapitał przed inflacją? Jesteś inwestorem poszukującym okazji na rynku? Lubisz niepowtarzalne nieruchomości? Jeśli tak to mamy przyjemność zaprezentować...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 2 459 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 833 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż kompleks budynków biurowo - technicznych zlokalizowany w Jaśle przy ul. 3-go Maja. W skład prezentowanego kompleksu wchodzi budyne...

  • 1 / 4
    Lokal Jasło

    Jasło

    • 1 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu 10 lokali pod wynajem usytuowanych w budynku hotelu / restauracji w Jaśle przy ul. Floriańskiej. Prezentowane lokale stanowią jasne i samodzielne pomieszczen...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 469 900 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 1 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną o długoletniej tradycji i niesamowitym klimacie. W otulinie pięknego Rezerwatu Przyrody Golesz,...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 500 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu cztery lokale biurowe pod wynajem usytuowane w budynku handlowo-usługowym przy ul. Bednarskiej. Prezentowane lokale stanowią cztery jasne i komfortowe pomies...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 11 900 zł cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do wynajęcia nową halę magazynowo - produkcyjną usytuowaną w pobliżu centrum miasta Jasła, na ul. Żeromskiego. Obiekt idealnie wpisuje się w działalność komer...

  • Lokal Zimna Woda

    Zimna Woda

    • 1 000 zł cena
    • 37 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu kompleks nieruchomości usytuowanych w miejscowości Zimna Woda ( Gmina Jasło - ok. 3,7ha ) przy DK28. Miejsce jest ogrodzone, posiada zamykany wjazd na klu...

  • Jasło - Lokal do wynajęcia (Handlowo-Usługowy, Biuro).

    Jasło

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jasło - Lokal do wynajęcia (Handlowo-Usługowy, Biuro). Od 08.2022 r. Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 18 m². Lokal znajduje się w budynku przy ul. Jagiełły 56. (budynek...

  • Jasło - Lokal do wynajęcia (Handlowo-Usługowy, Biuro).

    Jasło

    • 750 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 18 m². Lokal znajduje się w budynku przy ul. Jagiełły 56. (budynek koło Agro Marketu). Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Wynajmę lokal biurowo-usługowy ok. 50m2 w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wy...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 685 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów, ul. Przecławczyka - do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 22,83 m2 na pierwszym piętrze kamienicy; szerokie zewnętrzne schody; istnieje możliwość podzielenia lokalu na dwa...

  • Gorlice, lokal handlowo-usługowy do wynajęcia, 60W/2021

    Gorlice

    • 6 900 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Gorlic o powierzchni ok. 100 m2. Do niedawna w lokalu prowadzona była działalność handlowa (sklep odzieżowy). Składa się z tr...

  • Lokal Dukla

    Dukla

    • 989 900 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż zabytkową kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum Dukli, w pierzei północnej, oznaczonej prestiżowym adresem Rynek 1....

  • Lokal Dębica ul. Kolejowa

    Dębica » ul. Kolejowa

    • 24 000 zł cena
    • 815 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta na wyłączność Oferta najmu lokalu zlokalizowanego w Dębicy przy ul. Kolejowej 44. Powierzchnia użytkowa Ip - 815,79 Lokal po remoncie, dostępny dla Najemcy od czerw...

  • Lokal Dębica ul. Krakowska

    Dębica » ul. Krakowska

    • 25 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta na wyłączność Oferta najmu lokalu zlokalizowanego w Dębicy przy ul. Krakowskiej 38. Powierzchnia użytkowa Ip - 822,00m2 Lokal po gruntownym remoncie, dostępny dla N...

  • Lokal Godowa

    Godowa

    • 699 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża obniżka ceny!!! Godowa gm. Strzyżów - do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy na działce o powierzchni 38 arów. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Podł...

  • Lokal Zalasowa

    Zalasowa

    • 10 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duże powierzchnie do wynajęcie, w nowym budynku, świetnie zlokalizowanym w centrum miejscowości. Masz pomysł na biznes, zadzwoń! Posiadamy do wynajęcia powierzchnie pod dowol...

  • Wyrafinowany styl, unikatowa nieruchomosc

    Łękawka

    • 5 999 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 3 421 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z niezwykłym potencjałem inwestycyjnym, z możliwością dowolnego zagospodarowania przez przyszłego właściciela, jako obiekt zakwaterowania turystycznego i r...

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Do wynajęcia lokale biurowe w Krośnie przy ul. Krakowskiej
    Do wynajęcia lokale biurowe w Krośnie przy ul. Krakowskiej

    Krosno

    • 37 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy lokale biurowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Krakowskiej 21 w Krośnie: - 17m2 - 37zł netto/1m2 - 17m2 - 37zł netto/1m2 - magazynek w piwnicy 15m2 -...

  • Magazyn do wynajęcia
    1 / 4
    Magazyn do wynajęcia

    Krosno

    • 12 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową 1 410 m2 położoną w Krośnie przy ul. Popiełuszki w przemysłowej dzielnicy Polanka. Teren dobrze skomunikowany, łatwy dojazd do drogi...

  • Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia
    Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia

    Miejsce Piastowe

    • 25 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powiat Krośnieński posiada do wynajęcia pomieszczenia użytkowe znajdujące się w budynku przy ul. Markiewicza 19 w Miejscu Piastowym. Do wynajęcia są trzy segmenty składające się z...

  • Dębica, ul. Żuławskiego - lokal do wynajęcia
    1 / 5
    Dębica, ul. Żuławskiego - lokal do wynajęcia

    Dębica

    • 1 150 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni około 38 m2 znajdujący się na II piętrze przy ulicy Żuławskiego 2 w Dębicy. Ścisłe centrum miasta, w pobliżu rynek, ba...

  • Gotowy lokal pod Twój biznes – teraz TANIEJ! Sprawdź o
    1 / 9
    Gotowy lokal pod Twój biznes – teraz TANIEJ! Sprawdź o

    Dębica

    • 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 967 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Cena została właśnie obniżona – skorzystaj z okazji zanim zrobi to ktoś inny! Biuro Nieruchomości MÓJ DOM oferuje na sprzedaż wolnostojący budynek usługowo-handlowy o powierzchni...

  • Wynajmę lokal Dębica, ul Kolejowa biuro, sklep
    Wynajmę lokal Dębica, ul Kolejowa biuro, sklep

    Dębica

    • 12 600 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mamy do wynajęcia lokal w centrum Dębicy o powierzchni 300 m2 na parterze z bezposrednim wejsciem z chodnika. Znajduję się on przy głównej arterii komunikacyjnej pomiędzy dworcami...

  • Gorlice, lokal do wynajęcia. 72W/2025

    Gorlice

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Gorlic o powierzchni ok. 45 m2. W lokalu do tej pory prowadzona była działalność handlowa. Nieruchomość znajduje się przy drodze głównej. Wejśc...

  • Lokal użytkowy Joniny gm. Ryglice
    1 / 4
    Lokal użytkowy Joniny gm. Ryglice

    Joniny

    • 200 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo - usługowy w Joninach Gmina Ryglice. Działka 10 a. Budynek handlowo-usługowy z potencjałem: * Brak konkurencji jedyny obiekt w okolicy! * Media na działce * Mo...

  • Lokal użytkowy Korczyna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Korczyna

    Korczyna

    • 8 050 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 230 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku usługowego w Kroczynie. To...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 850 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 5 855 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA BIUROWO-HANDLOWA W SERCU TUCHOWA - RYNEK Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość biurowo-handlowa położona bezpośrednio przy rynku w Tuchowie, przy ul. Rynek 20. To idealna p...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 435 000 zł cena
    • 965 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY OBIEKT POD BIZNES LUB INWESTYCJĘ - TUCHÓW, UL. KOLEJOWAJeśli szukasz miejsca, które może od razu pracować i generować wartość, a nie kolejnego gruntu na kiedyś, ta nieruchom...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 350 000 zł cena
    • 4 338 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DUŻY OBIEKT MAGAZYNOWO-BIUROWY Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - TUCHÓW, UL. KOLEJOWA Na sprzedaż rozległa nieruchomość magazynowo-biurowa położona w Tuchowie przy ul. Kolejowej 9A. To...

  • wynajmę lokal biurowy Ropczyce
    1 / 2
    wynajmę lokal biurowy Ropczyce

    Ropczyce

    • 750 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o pow. 16,81m2 do wynajęcia w Ropczycach w centrum, ul. Parkowa 1 Lokal bez umeblowania, na 1 piętrze, w budynku zadbanym, czysto. Niedaleko darmowy parking publiczny...

  • Na sprzedaż Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową
    1 / 3
    Na sprzedaż Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biu...

    Dębica

    • 6 273 000 zł cena
    • 3 726 m2 powierzchnia
    • 1 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową na sprzedaż w atrakcyjnym położeniu oddalone od zabudowań mieszkalnych, blisko autostrady A4 przy węźle Dębica Zachód. In...

  • Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja
    1 / 4
    Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wyk...

  • Lokal użytkowy Osiek Jasielski
    Lokal użytkowy Osiek Jasielski

    Osiek Jasielski

    • 1 299 999 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA HANDLOWO-USŁUGOWA W ŚCISŁYM CENTRUM GOTOWA INWESTYCJA Z DOCHODEM I POTENCJAŁEM ROZWOJU Na sprzedaż narożna kamienica o charakterze handlowo-usługowym, położona w absolutn...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 999 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów - do sprzedania dobrze prosperujący ośrodek narciarski o powierzchni ok. 6 ha, na którym znajdują się trzy trasy zjazdowe: z dwoma wyciągami 70 m dla dzieci, wyciągiem tal...

  • Lokal do wynajęcia w Strzyżowie
    Lokal do wynajęcia w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 26m2 na parterze w centrum Strzyżowa na ul. Słowackiego 26A . Przeznaczony na działalność usługową np. kosmetyczną , biurową lub handlową . telefo...

  • Wynajmę lokal 50m2 Dębica Parter, dwa pom BRUTTO!
    1 / 8
    Wynajmę lokal 50m2 Dębica Parter, dwa pom BRUTTO!

    Dębica

    • 1 550 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy przy ul. Batorego 14 w Dębicy o powierzchni 50m2. Parter - bezpośrednie wejście z ulicy. Lokal posiada 2 pomieszczenia , 2 oddzielne wejścia (z przodu i z ty...

  • Lokal użytkowy Krosno
    Lokal użytkowy Krosno

    Krosno

    • 11 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia