• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kołaczycami

(318)
  • Działka rolna Żurowa gm. Szerzyny
    1 / 15
    Działka rolna Żurowa gm. Szerzyny

    Żurowa

    • 65 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1 ha działki rolnej w gminie Szerzyny Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 10000 m2, położona w malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Zgodnie z...

  • Dom Kowalowa gm. Ryglice
    1 / 15
    Dom Kowalowa gm. Ryglice

    Kowalowa

    • 649 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 1,46 ha w malowniczej Kowalowej Do sprzedaży oferujemy nieruchomość, która zachwyca spokojem, przestrzenią i bliskością natury, położona jest w widokowej miejsco...

  • Dom- Lipinki- Gorlice- Małopolska

    Lipinki

    • 390 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m², położony w miejscowości Lipinki, powiat gorlicki, MałopolskaNieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierz...

  • Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313
    1 / 5
    Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313

    Pagorzyna

    • 135 000 zł cena
    • 4 867 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym: 642/11 o powierzchni: 0,4867 ha (4867 m.kw.) stanowiąca (klaso-użytki: RIVb), która zgodn...

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Działka budowlana Lubcza, gmina Ryglice, tarnowski, małopols
    1 / 5
    Działka budowlana Lubcza, gmina Ryglice, tarnowski, małopols

    Lubcza

    • 145 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Lubcza,gmina Ryglice,tarnowski, małopolskie - cena 145 tys.złotych KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka budowlana o powierzchni ok.24 ar, jest na wzniesieniu z e...

  • Drewniany dom w Lubczy
    1 / 6
    Drewniany dom w Lubczy

    Lubcza

    • 190 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    U podnóża Góry Kokocz, oferujemy do sprzedaży dom drewniany z bali o wymiarach ok. 6m x 15 m. z elewacją zewnętrzną siding oraz dachem dwuspadowym pokrytym nową blachą. Powierzchni...

  • Na Sprzedaż dom w Kowalowej 300 metrów 299 000 zł!

    Kowalowa

    • 299 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Przestronny dom w Kowalowej - Doskonała okazja inwestycyjna! Cena: 299 000 zł Powierzchnia domu: 250 m² Działka: 10 arów Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Działka Brzezówka gm. Hyżne
    1 / 7
    Działka Brzezówka gm. Hyżne

    Brzezówka

    • 445 500 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8100m2 w miejscowości Brzezówka gmina Hyżne. Prezentowana działka ma kształt prostokąta o wymiarach front: 32m, długość: 260m i posiada dostęp do...

  • Działka Strzeszyn

    Strzeszyn

    • 10 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA Z DALA OD ZABUDOWAŃ, PRZY LESIE!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości STRZESZYN , gmina Biecz , powiat gorlicki o powierzchni 10 ,30 ara Dzi...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna Jasło, obręb Brzyszczki II
    Na sprzedaż działka inwestycyjna Jasło, obręb Brzyszczki II

    Jasło

    • 2 175 250 zł cena
    • 17 402 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w przemysłowej części Jasła, obręb Brzyszczki II. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestr...

  • Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar
    1 / 12
    Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar

    Glinik Średni

    • 79 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam śliczną widokową działkę budowlaną w Gliniku Średnim koło Frysztaku.Parcela ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Gminnej na posesję. Warunki zabudowy są bezterminowo. K...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 19 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WIDOKOWA DZIAŁKA IDEALNA NA REKREACJĘ!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w malowniczej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powierzchni 8,43 ara...

  • Działka Wójtowa

    Wójtowa

    • 49 000 zł cena
    • 2 206 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNYM MIEJSCU Z ŁADNYM WIDOKIEM!!! Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę położoną w urokliwej miejscowości WÓJTOWA , gmina Lipinki , powiat gorlicki o powie...

  • Dom na sprzedaż, Lubcza, gm. Ryglice, Tarnowski, Małopolskie
    1 / 8
    Dom na sprzedaż, Lubcza, gm. Ryglice, Tarnowski, Małopolskie

    Lubcza

    • 199 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE! U podnóża Góry Kokocza, oferujemy do sprzedaży dom drewniany z bali o wymiarach ok. 6m x 15 m. z elewacją zewnętrzną siding oraz dachem dwuspadowym pokrytym...

  • Działka Brzeziny

    Brzeziny

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Brzeziny - zaciszna działka w malowniczej okolicy na sprzedaż Oferuję do sprzedaży cztery działki budowlane w Brzezinach. Każda z nich ma kształt prostokąta o wymiarach...

  • Na sprzedaż działka rolno-leśna - Harklowa

    Harklowa

    • 10 000 zł cena
    • 3 086 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę rolno-leśną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,3086 ha - 3086 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 93...

  • Sprzedam działki rolne z potencjałem na warunki zabudowy - Harklo...

    Harklowa

    • 70 000 zł cena
    • 4 393 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,4393 ha - 4393 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 894 - 18...

  • na sprzedaż działka rolna Harklowa

    Harklowa

    • 35 000 zł cena
    • 3 332 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka