• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jastarnia +20 km
  • Nowa Bukówka
  • Chojno-Młyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bieździadka

(2)
  • Dom Bieździadka

    Bieździadka

    • 199 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Miło nam zaoferować Państwu dom o powierzchni użytkowej około 170 m2. Dodatkowo można zaadaptować strych dzięki czemu uzyskamy dodatkową przestrzeń mieszkalną. Nieruchomość m...

  • Lokal Bieździadka

    Bieździadka

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla przed...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie , Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Działka budowlana 1,8 ha , Kołaczyce Do sprzedania , płaska. Zabudowa starą stodołą i kilkoma niskimi drzewami. Kształt prostokątny, sąsiadująca z już wybudowanymi kilkuna...

  • Działka pod budowę domu , Kołaczyce , Nawsie Kołaczyckie , Chrzan...

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 129 900 zł cena
    • 4 266 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu działkę w Kołaczycach bezpośrednio przy DK73! Działka równa i płaska o prostokątnym kształcie mającym wymiary około 155m x 28m. Jej powierzchnia całkowita wy...

  • Działka Kowalowy

    Kowalowy

    • 89 900 zł cena
    • 1 961 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy położoną w miejscowości Kowalowy, gmina wiejska Jasło. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o nieregularn...

  • Działka Bieździedza

    Bieździedza

    • 64 900 zł cena
    • 2 551 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Bieździedzy, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o regularnym kształcie prostokąta i wymiarach ok...

  • Działka Bieździedza

    Bieździedza

    • 74 900 zł cena
    • 2 551 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuje Państwu działkę w pierwszej linii zabudowy położoną w Bieździedzy, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o regularnym kształcie p...

  • Lokal gmina Kołaczyce Bieździadka

    Kołaczyce

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla pr...

  • Dom Sieklówka

    Sieklówka

    • 199 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu uroczy dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce. Prezentowana nieruchomość obejmuje murowany, parter...

  • sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie
    1 / 4
    sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie

    Kołaczyce

    • 870 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom polozony w Kolaczycach, przy drodze krajowej Jaslo - Pilzno, na dzialce 0,38 ha (38 arow). Dom jest pietrowy, podpiwniczony, ogrodzony calkowicie. Powierzchnia calkowi...

  • Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło
    1 / 14
    Działka budowlana Kowalowy gm. Jasło

    Kowalowy

    • 139 900 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI KOWALOWY- SPOKOJNA OKOLICA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kowalowy, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Działka Sieklówka

    Sieklówka

    • 69 900 zł cena
    • 13 032 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu sporą nieruchomość położoną w miejscowości Sieklówka, Obręb Sieklówka Górna, gmina Kołaczyce, powiat jasielski. Nieruchomość z pewnością zaint...

  • Działka Nawsie Kołaczyckie

    Nawsie Kołaczyckie

    • 46 900 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Nawsie Kołaczyckie, gmina Kołaczyce, powiat jasielski. Parcela jest działką budowlaną o nieregularnym k...