• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobrzyń
  • Żabnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 13 714 520 zł cena
    • 43 336 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ / PRODUKCYJNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcy...

  • Wyjatkowa nieruchomość-dom/relaks/bines-nad morzem
    1 / 16
    Wyjatkowa nieruchomość-dom/relaks/bines-nad morzem

    Mosty

    • 1 890 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz atrakcyjnego domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu morza, przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Przedstaw...

  • Działka budowlana Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich
    1 / 13
    Działka budowlana Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo

    • 650 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona przy ul. Bohaterów Kaszubskich we Władysławowie z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką. Powierzchnia - 1078 m2  Nr działki: 567/8 1.5 km...

  • Dom Kosakowo ul. Wrzosowa

    Kosakowo » ul. Wrzosowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 5 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOCZESNY UNIKALNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KOSAKOWIE - KOMFORT, DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 311 m², położony na działce 750 m² w dynamicznie rozwijaj...

  • Działka Mosty ul.

    Mosty

    • 1 140 000 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 1 007 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1133 m², położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo — zaledwie 15 minut spacerem od molo w Rewie i w bliskiej odległośc...

  • Dom Puck ul. Szkutnicza

    Puck » ul. Szkutnicza

    • 1 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Puck ul. Szkutnicza - (odległość ok. 1500 m do mola, portu jachtowego i wód Zatoki Puckiej), ok. 400 m od dworca PKP i PKS, ok. 600 m od sklepów: Lidl i Biedronka.To wyjątkowa okaz...

  • Działka rolna
    1 / 16
    Działka rolna

    Władysławowo

    • 80 000 zł cena
    • 806 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ostrowo jest małą kaszubską miejscowością otoczoną lasami, między Karwią a Jastrzębią Górą. Jest miejscem, gdzie można znaleźć ciszę, spokój i wypoczywać na szerokiej, piaszczystej...

  • Działka Rewa ul. Koralowa

    Rewa » ul. Koralowa

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 498 m2 powierzchnia
    • 1 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Obiektem sprzedaży jest działka w drugiej lini brzegowej w Rewie! Rewa to szybko rozwijająca się miejscowość w bliskim sąsiedztwie Gdyni. Co roku gromadzi w sezonie letnim blisko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Władysławowo ul. Ogrodowa

    Władysławowo » ul. Ogrodowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 6 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący we Władysławowie, idealnie nadający się do prowadzenia działalności gospodarczej. Obecnie funkcjonuje jako pensjonat z pełnym obłożeniem w ok...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska
    1 / 2
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska

    Dębogórze

    • 9 500 000 zł cena
    • 19 566 m2 powierzchnia
    • 486 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni 19566 m.Oferta tylko u nas wyłączność. Możliwość kupna sąsiedniej działki o pow. 28 284 m...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Nawigacyjna

    Władysławowo » ul. Nawigacyjna

    • 450 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w po...

  • Mieszkanie Hel, Kaszubska
    1 / 16
    Mieszkanie Hel, Kaszubska

    Hel

    • 1 090 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 27 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w ekskluzywnym apartamencie w Helu. Lokal mieszkalny wykończony w standardzie premium położony w nowoczesnym, 4 piętrowym apartamentowcu „Kaszubska Bryza II” w Helu, od...

  • Mieszkanie Hel ul. Kaszubska

    Hel » ul. Kaszubska

    • 1 090 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 26 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w ekskluzywnym apartamencie w Helu.Lokal mieszkalny wykończony w standardzie premium położony w nowoczesnym, 4 piętrowym apartamentowcu „Kaszubska Bryza II” w Helu, odda...

  • Mieszkanie Puck, Rybacka
    1 / 13
    Mieszkanie Puck, Rybacka

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | BLISKO PLAŻY | DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | SŁONECZNE | BLISKO CENTRUM | PUCK Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rybackiej w Pucku. Lokal o powierzchni 39.99 m2 składa się z: - prz...

  • Mieszkanie Hel, Admirała Steyera
    1 / 15
    Mieszkanie Hel, Admirała Steyera

    Hel

    • 949 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy, doskonale zlokalizowany apartament w nadmorskim kompleksie „Helska Willa” Nowoczesne staranie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,5 m² (zgodnie z KW 53,53 m²), skład...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WŁADYSŁAWOWO - piaszczysta szeroka plaża nad morzem. Na sprzedaż Nowoczesny apartament dwupoziomowy z antresolą w budynku z 2021 roku. Winda, balkon oraz miejsce w hali garażo...

  • Działka Władysławowo ul. Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo » ul. Bohaterów Kaszubskich

    • 7 900 000 zł cena
    • 13 562 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż teren inwestycyjny położony w południowej części Władysławowa z widokiem na zatokę Pucką oraz półwysep helskiDziałka gruntu 115/2 ma powierzchnie niemal 1,36 ha. Jest p...

  • Mieszkanie Puck ul. Nowy Świat

    Puck » ul. Nowy Świat

    • 490 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Puck ul. Nowy Świat (odległość ok. 50 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 700 m od molo, ok. 800 m od Starego Rynku, ok. 1,4 km od dworca PKP i PKS)Przytulna kawalerka o pow. 25,98 m2 poł...

  • Działka Mosty ul. Przemysłowa

    Mosty » ul. Przemysłowa

    • 1 040 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1600 m², zlokalizowanej w miejscowości Mosty, w gminie Kosakowo, tuż przy granicy z Gdynią.Nieruchomość ma ogr...

  • Działka nad morzem Władysławowo
    1 / 4
    Działka nad morzem Władysławowo

    Władysławowo

    • 230 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w planie przestrzennego zagospodarowania przeznaczone pod usługi turystyczne o powierzchni 4000 m2 w cenie 230 zł /m2,,nieruchomość o ogromnym potencjale położona...