• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Glinik
  • Jastarnia +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Dom Mosty ul. Mahoniowa

    Mosty » ul. Mahoniowa

    • 1 222 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy świetny dom, w bardzo atrakcyjnej cenie w Mostach obok Gdyni!DOM:Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m². Powierzchnia użytkowa domu wynosi 169,40 m² ( w tym gar...

  • Działka Dębogórze ul. Owocowa

    Dębogórze » ul. Owocowa

    • 630 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, o powierzchni 1176 m² w Dębogórzu (gmina Kosakowo), objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania - teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą.Istni...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 595 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 500 m, do dworca PKP ok. 200 m) Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa. Ten lokal to idealne po...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM.  LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy nowym osiedlu z 2022r. przy ulicy Feliksa Dorsza w...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza

    Kosakowo

    • 749 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 1 190 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny - dwulokalowy w Mostach znajdujący się 900 m od plaży w Mechelinkach . Może pełnić funkcję klasycznego domu jednorodzinnego lub kontynuować swoją rolę jako stabil...

  • Mieszkanie Władysławowo, Sterowa
    1 / 10
    Mieszkanie Władysławowo, Sterowa

    Władysławowo

    • 547 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE | NAZROŻNE | BLISKO MORZA | WYPOSAŻONE | HALA GARAŻOWA | BALKON | WŁADYSŁAWOWO | Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze położone we Władysła...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 672 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!PIĘKNY APARTAMENT 50 M OD MORZA, Z MIEJSCEM W HALI GARAŻOWEJ I KOMÓRKĄ !!!LOKALIZACJA: apartament znajduje się przy ul. Hryniewieckiego. Jest to zdecydowanie najbardzie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 2 000 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 12 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż stylowy Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 154,10 m2 położony na Działce o powierzchni 1290 m2.Widok na Morze/Zatokę PuckąNieruchomość znajduję si...

  • Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Pogórze gm. Kosakowo, Śliwińskiego

    Pogórze

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | 2 POKOJE | SALON Z WYJŚCIEM NA DUŻY BALKON | CICHA OKOLICA | POGÓRZE | Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone...

  • Ogrodzona działka z projektem na dom jednorodzinny

    Władysławowo » ul. Krasińskiego

    • 215 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 1 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 123/2 i 123/3 położone w miejscowości Władysławowo, gm. Opinogóra Górna o powierzchni 1020 m2. PRZEZNACZENIE:W MPZP działka jest przeznaczon...

  • Mieszkanie Mechelinki ul. Do Morza

    Mechelinki » ul. Do Morza

    • 1 399 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 16 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowa, przestronna i komfortowa nieruchomość z ogrodem, z ekspozycją południowo - zachodnią, wykonana zgodnie z projektem profesjonalnego biura przy użyciu wysokiej jakości...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 490 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 450 m, do dworca PKP ok. 250m) budynek latarnia morskaatrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa prz...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska
    1 / 8
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska

    Dębogórze

    • 12 000 000 zł cena
    • 28 284 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Grunty inwestycyjne, możliwość kupna sąsiedniej działki o powierzchni 19 566 m, wówczas będzie razem 47 850 m wszystkich działek....

  • Dom Pogórze ul. Szkolna

    Pogórze » ul. Szkolna

    • 1 499 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 5 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo), przy ul. Szkolnej - jednej z bardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicy. To ide...

  • Jedyne takie mieszkanie w Helu!
    Jedyne takie mieszkanie w Helu!

    Hel

    • 999 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Hel ul. Admirała Steyera

    Hel » ul. Steyera

    • 949 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 17 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy, doskonale zlokalizowany apartament w nadmorskim kompleksie „Helska Willa”Nowoczesne staranie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,5 m² (zgodnie z KW 53,53 m²), składa...

  • Lokal Władysławowo ul. Młyńska

    Władysławowo » ul. Młyńska

    • 3 700 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Władysławowo - doskonale funkcjonujący obiekt mieszkalno - wczasowy z pełnym, zapleczem gastronomicznymCzterokondygnacyjny budynek o pow. użytkowej ok. 800 m2, składający się z 20...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od u...

  • Działka Dębogórze ul. Lisia

    Dębogórze » ul. Lisia

    • 710 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka PRODUKCYJNO-USŁUGOWA, o powierzchni 1971m2 w Dębogórzu (gmina Kosakowo), objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania. Dojazd do działki drogą publiczną.Działka jest przeznacz...