• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
  • Dębica +20 km
  • Cedynia
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Jastarnią

(74)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Władysławowo

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rewa ul.

    Rewa

    • 2 790 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 9 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY:- Bliskość morza!- Basen!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Garaż dwustanowiskowy w bryle- Cicha spokojna okol...

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 1 199 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń- Sauna- Cicha, spokojna okolica- Garaż w bryle budynku - Dookoła tereny zielone- Pełne zaplecze usługowo...

  • Dom Mosty ul. Olchowa

    Mosty » ul. Olchowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 123,98 m2 / całkowitej 155,38 m2. Dom w pełni urządzony, wybudowany w 2022 roku, położony na ogrodzonej działce. Lok...

  • Dom Dębogórze ul.

    Dębogórze

    • 2 599 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w otoczeniu lasów w miejscowości Dębogórze, położonej ok 10 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od...

  • Dom Dębogórze ul. Roślinna

    Dębogórze » ul. Roślinna

    • 539 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!(ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ)Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Dębogórze tuż obok Kosakowa, położony na dział...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 290 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej i funkcjonalnym zapleczem gospodarczym, położony w spokojnym, nadmorskim otoczeniu. To propozycja dla osób, które szukają prz...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralne osiedle - bezczynszowe- własny ogródek- bez skosów w sypialniach- wysoki standard budynkuLOKALIZACJA:Kameralne osiedle Osada Kosakowo składa się z ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rewa ul. Księżycowa

    Rewa » ul. Księżycowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI! Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowio...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 350 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Kosakowo ul. Sezamkowa

    Kosakowo » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Dom Władysławowo ul. Jarowa

    Władysławowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania?Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomoś...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Swarzewo ul. Zielona

    Swarzewo » ul. Zielona

    • 1 249 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Swarzewo ul. Zielona (odległość ok. 6 km do Pucka, ok. 3 km do Władysławowa, ok. 350 m w linii prostej od wód Zatoki Puckiej) Nieruchomość z widokiem na Zatokę Pucką - z balkonu z...

  • Dom Osłonino ul.

    Osłonino

    • 1 900 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy dom z pięknym widokiem na Zatokę PuckąDom jest samowystarczalny w źródła energii i ogrzewaniaDom jest wynajmowany krótkoterminowo z gwarancją stopy zwrotu z inwestycji to...

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 2 249 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w pasie nadmorskim w miejscowości Pogórzepołożonej ok 5 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od Rewy...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w kameralnym kompleksie wybudowanym przez dewelopera Seven Invest w 2019 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 131,22 m², w tym powierz...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Kosakowie, ok. 7 minut od plaży w Mechelinkach i 12 km od Gdyni.LOKALIZACJA:Kosakowo - spokojna...

  • Dom Władysławowo, Gdańska
    Dom Władysławowo, Gdańska

    Władysławowo

    • 620 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w nadmorskim kurorcie - przy ulicy Gdańskiej 17 we Władysławowie. To i...

  • Dom Władysławowo ul. Floriana Ceynowy

    Władysławowo » ul. Ceynowy

    • 2 900 000 zł cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 6 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Pensjonat nad morzem | Władysławowo | 18 pokoi | 4 niezależne mieszkania |  gotowy, dochodowy biznes | blisko plażyNa sprzedaż funkcjonujący pensjonat położony we Władysławowie prz...