• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brzezie k. Pomorska
  • Jastarnia +20 km
  • Dębica +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Jastarnią

(74)
  • Dom w Helu przy deptaku
    1 / 8
    Dom w Helu przy deptaku

    Hel

    • 2 450 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 17 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Twoja enklawa blisko miasta.
    1 / 20
    Twoja enklawa blisko miasta.

    Kosakowo

    • 1 229 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Władysławowo

    • 1 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Władysławowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 8 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom z  niesamowitym widokiem na Zatokę w Osłoninie
    1 / 20
    Dom z niesamowitym widokiem na Zatokę w Osłoninie

    Osłonino

    • 1 999 999 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 7 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom z ogrodem/ nad morzem/ Rozewie
    1 / 20
    Komfortowy dom z ogrodem/ nad morzem/ Rozewie

    Władysławowo

    • 3 990 000 zł cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny dom na pograniczu Gdyni
    1 / 20
    Ekskluzywny dom na pograniczu Gdyni

    Pogórze

    • 1 699 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mosty

    • 1 390 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 5 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny dom wolnostojący z lokalem usługowym.
    1 / 20
    Przestronny dom wolnostojący z lokalem usługowym.

    Władysławowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Chałupy

    • 6 299 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mosty

    • 850 000 zł cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 2 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIG Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom Władysławowo

    Władysławowo

    • 1 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Władysławowo/ Cetniewo [i] powiat pucki , kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] Do sprzedaży w Władysławie -Cetniewo WOLNOSTOJĄCY działający jako Pensjonat po gen...

  • Dom Mosty ul.

    Mosty

    • 2 099 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 8 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Mosty to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo, niedaleko morza, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gnieżdżewo

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Połczyno

    Połczyno

    • 749 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [i] Połczyno k/ Pucka [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Cena do negocjacji , [/i] [i] Do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej w Połczynie k/ Pucka . [/i...

  • 1 / 4
    Dom Widlino ul. al. Spacerowa

    Widlino » al. Spacerowa

    • 799 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Reda/ Widlino /Puck . [/i] [i] dom dwulokalowy [/i] [i] ZAMIANA NA DOM w całej Polsce [/i] [i] Widlino znajduję się po trasie Reda--Puck w niedalekiej odległości...

  • Dom Sulicice ul.

    Sulicice

    • 3 400 000 zł cena
    • 3 877 m2 powierzchnia
    • 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Pałac w Sulicicach - do kapitalnego remontuLokalizacja: Sulicice, województwo pomorskieTyp nieruchomości: Zespół pałacowo - parkowy z zabudowaniami.Powierzchnia budynków : około 38...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Starzyno

    • 599 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w cenie mieszkania!
    1 / 20
    Dom w cenie mieszkania!

    Połchowo

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny z dużą działką
    1 / 17
    Dom jednorodzinny z dużą działką

    Leśniewo

    • 669 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 3 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Połchowie z garażem i pięknym ogrodem
    1 / 20
    Dom w Połchowie z garażem i pięknym ogrodem

    Połchowo

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Starzyński Dwór

    • 890 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 8 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Darzlubie

    • 690 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Leśniewo

    • 780 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Strzelno

    • 1 100 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Łebcz

    • 1 099 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Karwieńskie Błoto Pierwsze

    • 1 199 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Połczyno

    • 599 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Karwieńskie Błoto Pierwsze

    • 949 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Połczyno

    • 690 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom niedaleko Rewy.
    1 / 20
    Dom niedaleko Rewy.

    Połchowo

    • 849 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 153 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM | SPOKOJNA OKOLICA
    1 / 19
    NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM | SPOKOJNA OKOLICA

    Domatowo

    • 1 999 999 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 9 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bojano ul. Lipowa

    Bojano » ul. Lipowa

    • 769 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIEZWYKŁEGO DOMU W BOJANIE ! ! !Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej!  LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska i G...

  • Dom Sulicice ul.

    Sulicice

    • 890 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Pałac w Sulicicach - do kapitalnego remontuLokalizacja: Sulicice, województwo pomorskieTyp nieruchomości: PałacPowierzchnia budynku: około 930 m²Działka: 1,4694 haStan: Do kapitaln...

  • Dom Połchowo ul. Mleczna

    Połchowo » ul. Mleczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Willa z potencjałem - 10 min do morza!Luksusowy dom pod Trójmiastem z inteligentnymi funkcjami i granitowym tarasem - tylko 10 minut do plaży!*BEZ PROWIZJI* LOKALIZACJA:Połchowo to...

  • Dom Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 2 490 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Imponująca rezydencja w pobliżu morzaStylowa, wybudowana z rozmachem i dbałością o szczegóły ekskluzywna willa o powierzchni 390 m² posadowiona na działce obszaru 3100 m². Zlokaliz...

  • Dom Leśniewo ul. Piaskowa

    Leśniewo » ul. Piaskowa

    • 680 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA !! TYLKO W PEPPERHOUSE !!ZOSTAŁA TYLKO PRAWA POŁOWA!Oferujemy wykończenie domu "pod klucz" wraz z projektem aranżacji.Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Na...

  • Dom Leśniewo rynek pierwotny ul. Piaskowa

    Leśniewo » ul. Piaskowa

    • 680 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA !! TYLKO W PEPPERHOUSE !!ZOSTAŁA TYLKO PRAWA POŁOWA! Oferujemy wykończenie domu "pod klucz" wraz z projektem aranżacji.Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.N...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 609 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - III ETAP SPRZEDAŻY -  na nowej działceNa sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Zakończen...

  • Dom Połchowo ul. Morska

    Połchowo » ul. Morska

    • 1 940 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY W POŁCHOWIE - BLISKO REDY I MORZAZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w stylu nowocze...

  • Dom Starzyński Dwór ul. Słoneczna

    Starzyński Dwór » ul. Słoneczna

    • 764 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA!TYLKO W PEPPERHOUSE!Nieruchomość położona w Starzyńskim Dworze przy ulicy Słonecznej,  zaledwie 15 minut od Pucka i Władysławowa!Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojo...

  • Dom Połczyno ul.

    Połczyno

    • 1 949 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!TYLKO W PEPPERHOUSE!DOCHODOWY DOM Z MIESZKANIAMI NA WYNAJEM - GOTOWY BIZNESLokalizacja: Połczyno-bis, zaledwie 10 minut od PuckaStopa zwrotu:  6,7%OPIS NIERUCHOMOŚCI:Na...

  • Dom Połchowo ul. Morska

    Połchowo » ul. Morska

    • 1 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• DOM Z DUSZĄ NIEDALEKO MORZA
    DOM Z DUSZĄ NIEDALEKO MORZA

    Połchowo

    • 899 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRATKA DLA MIŁOSNIKÓW DOMÓW Z DUSZĄ I HISTORIĄ NA SPRZEDAŻ DOM WOLNO STOJĄCY w POŁCHOWIE ok 8 km OD NADMORSKIEGO PUCKA Oferuję Państwu dom ok 260 m2 z 1902 r, który posadzony...