• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Glinik
  • Jastarnia +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Jastarnią

(9)
  • Lokal Puck ul. Jaśminowa

    Puck » ul. Jaśminowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    - pensjonat wakacyjny ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wolnostojący dom jednorodzinny- lokalizacja w spokojnej części Pucka- blisko centrum handlowe - słoneczny ogród- 3km do morza- 6 pokoi,...

  • Lokal Władysławowo ul. Jarowa

    Władysławowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania?Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomoś...

  • Lokal Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 5 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 50.00 m2 znajdujący się na parterze w eleganckiej, przykuwającej uwagę inwestycji "Kameralne Pogórze". Wejście do lokalu znajduje się...

  • Lokal Pogórze ul. Antoniego Abrahama

    Pogórze » ul. Abrahama

    • 437 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokal...

  • Lokal Władysławowo ul. Starowiejska

    Władysławowo » ul. Starowiejska

    • 2 900 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Kra...

  • Lokal Władysławowo ul. Młyńska

    Władysławowo » ul. Młyńska

    • 3 700 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Władysławowo - doskonale funkcjonujący obiekt mieszkalno - wczasowy z pełnym, zapleczem gastronomicznymCzterokondygnacyjny budynek o pow. użytkowej ok. 800 m2, składający się z 20...

  • Lokal Władysławowo ul. Zuchów

    Władysławowo » ul. Zuchów

    • 2 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 10 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Władysławowo - Cetniewo: Inwestuj w Topową Lokalizację!TYLKO U NAS10 min spacerem do plaży!8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad mo...

  • Lokal Władysławowo

    Władysławowo

    • 3 600 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 4 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny i zadbany pensjonat/ośrodek wczasowy w spokojnej ale obleganej przez turystów miejscowości Władysławowo. W obiekcie znajdują się: - 2 apartamenty 4 osob. z osob...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Hel ul. Maszopów

    Hel » ul. Maszopów

    • 26 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta wynajmu nieruchomości zlokalizowanej w Porcie Morskim w Helu! Tu sezon trwa cały rok. W zasięgu mamy helskie fokarium oraz cypel, gdzie Zatoka Gdańska łączy się ot...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. 10 Lutego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Lutego

    • 6 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta 10 lutego i Władysława IV. Oddalony jest zaledwie  o ok  500 m od dworca głównego PKP...

  • 1 / 3
    Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 17 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn o pow. 1000 m2 na pierwszym piętrze budynku biurowo-magazynowego.  Wejście do magazynu przez dwie klatki schodowe. Magazyn posiada windę towarową.WYNAJMIJ Z NA...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Polna

    Chwaszczyno » ul. Polna

    • 8 600 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Lokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy....

  • Lokal Koleczkowo ul. Kieleńska

    Koleczkowo » ul. Kieleńska

    • 10 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUP BEZ PROWIZJI! LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany jest w Koleczkowie przy ulicy Kieleńskiej przy której przebiega droga 218 Chwaszczyno - Wejherowo. BARDZO DUŻYM ATUTEM JEST NOW...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Podleśna

    Chwaszczyno » ul. Podleśna

    • 15 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Oferujemy na wynajem halę magazynową w Chwaszczynie, z dobrym dojazdem z  DK7.Hala niskiego składowania, z nośnością podłogi 2T. Ogrzewana piecem bezobsługowym.Do dysp...

  • Lokal Łężyce ul. Topolowa

    Łężyce » ul. Topolowa

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:do wynajęcia powierzchnia 500 m2 wydzielona z hali o powierzchni około 1000 m2., świetne miejsce do prowadzenia produkcji nieuciążliwej, warsztatu, magazynu. Podjazd d...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 68 175 zł cena
    • 2 525 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2525 m², zlokalizowaną w strategicznej części Gdyni - przy ul. Hutniczej. Hala idealnie nadaje się do różnorodnych...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 45 434 zł cena
    • 757 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witrynąPrzedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego, kt...

  • 1 / 3
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 3 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia lokal o powierzchni 18,40 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Orzeszkowej

    Chwaszczyno » ul. Orzeszkowej

    • 9 990 000 zł cena
    • 1 555 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, na której posadowiona jest nowoczesna hala zbudowana w 2011 roku, w której możliwe jest prowadzenie działalności prod...

  • 1 / 4
    Lokal Zdrada ul. Mechowska

    Zdrada » ul. Mechowska

    • 8 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zdrada - k. Pucka miejscowość położona przy trasie Puck-Krokowa gmina Puck.Wydzierżawię halę z linią do produkcji wiązarów dachowych o pow. 780 m kw. Obiekt produkcyjno-magazynowy...

  • Lokal Sulicice ul.

    Sulicice

    • 295 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 671 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sulicice, gmina Krokowa budynek spichlerza znajdujący się około 250 m od drogi wojewódzkiej 213, trasy Puck Łeba, Słupsk. Obiekt wybudowany w 1860 r, jest elementem zespołu pałacow...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Św. Wojciecha

    Chwaszczyno » ul. Wojciecha

    • 1 570 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 477 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOM - HOTEL PRACOWNICZY! Obiekt bardzo dobrze prosperujący.Dom - Kwatery Pracownicze obecnie przygotowany dla 14 osób z możliwością zaadoptowania mniejszego budynku na dodatkowe 6-...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni.- budynek...

  • Lokal Zdrada ul. Mechowska

    Zdrada » ul. Mechowska

    • 1 230 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 1 226 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zdrada - k. Pucka miejscowość położona przy trasie Puck-Krokowa gmina Puck.Sprzedam bądź wydzierżawię halę z linią do produkcji wiązarów dachowych.Obiekt produkcyjno-magazynowy na...

  • Lokal Bolszewo ul.

    Bolszewo

    • 2 490 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 1 434 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI!Jest możliwość wynajmu. Przedmiotem sprzedaży jest znajdujący się na działce o powierzchni 4797 m2 kompleks budynków o funkcji biurowo-magazynowo-produkcyjnej o łączn...

  • Lokal Łężyce ul. Topolowa

    Łężyce » ul. Topolowa

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala z suwnicą o powierzchni 940 m2 oraz dużą częścią biurowo-pracowniczą.Zapraszam do kontaktu.NIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż hala o powierzchni 940 m2 oraz 250 m2 części biurowej.Świet...

  • Lokal Krokowa ul. Kolejowa

    Krokowa » ul. Kolejowa

    • 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 41,85 m², położony w ścisłym centrum Krokowej, przy ul. Kolejowej 5 - tuż obok głównego ronda.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budy...

  • Wynajmę Lokal Bolszewo ul. Zamostna 4x3,5
    Wynajmę Lokal Bolszewo ul. Zamostna 4x3,5

    Bolszewo

    • 1 300 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy – Bolszewo, parter, 14 m² Szukasz miejsca na swój biznes? Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 14 m² (4 x 3,5 m), usytuowany na parterze budyn...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Polna

    Chwaszczyno » ul. Polna

    • 15 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA  1000m2 DOSTĘPNE OD ZARAZLOKALIZACJALokal położony jest w miejscowości Chwaszczyno, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrów Gdyni i Gdańska, blisko...

  • Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Gdańsk Wynajmę
    1 / 2
    Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Gdańsk Wynajmę

    Gdynia

    • 50 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Studio Fotograficzne Gdynia na Wynajem ~ Wynajmę Studio Foto w Gdyni ~ 40 zł / h Szukasz studia fotograficznego w Gdyni ( Trójmiasto Sopot Gdańsk ) ( Rumia Reda Wejherowo ) na wyn...

  • Lokal Chwaszczyno ul.

    Chwaszczyno

    • 44 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWEGO W STANDARDZIE CHŁODNICZYM 0°C  LUB JAKO ZWYKŁA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA Atuty nieruchomości: Funkcjonalność i przestrzeń - magazyn o powierzch...

  • Lokal użytkowy Dobrzewino gm. Szemud, Pańska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Dobrzewino gm. Szemud, Pańska

    Dobrzewino

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia murowana hala magazynowo-usługowa z 2026 roku, o powierzchni 250 m2, o wymiarach 27m x 9,4m, wysokość 4 m, zlokalizowana w Dobrzewinie w gminie Szemud, w powiecie wejh...

  • Lokal Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 500 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zlokalizowana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej, 3-letnia  hala o powierzchni użytkowej 115,2 m², posadowiona na płaskiej działce o powierzchni 700 m²Oddana do użytkowa...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 4 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!LOKALIZACJA:Lokal położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańsk...

  • Lokal Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 100 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m² z możliwością rozbudowy aż do 750 m²...

  • Lokal Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 15 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Komercyjnego w GdyniZ radością prezentujemy Państwu wyjątkową możliwość wynajmu lokalu komercyjnego o powierzchni 278 m², usytuowanego w nowoczesnym obiekcie...

  • Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, 10 Lutego
    Lokal użytkowy Gdynia Śródmieście, 10 Lutego

    Gdynia

    • 16 129 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Narożny lokal w samym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym, miejscu o najwyższym natężeniu ruchu pieszego.  Doskonały punkt na najróżniejsze działalności handlowo - u...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Ceynowy

    Chwaszczyno » ul. Ceynowy

    • 7 500 000 zł cena
    • 4 365 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż hala magazynowa z częścią biurowo- socjalną i frontowym salonem ekspozycyjno- sprzedażowym + DOM!!Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji Chwaszczyno z...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 70 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Pepper House !!!GDYNIA ALTORIA - GOTOWY PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY BIZNES - KAWIARNIA Z BAWIALNIĄ Do przejęcia oferujemy nowoczesny i w pełni wyposażony lokal o powierzchni 55 m², w...