• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stara Iwiczna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Mosty

    • 1 280 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Hel

    • 1 159 920 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 27 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo ul. Gdyńska (odległość ok. 1200 m w linii prostej od Zatoki Puckiej , ok. 1700 m do plaży)Władysławowo to nie tylko miasto, to styl życia. Znajdziesz tu przepiękne pla...

  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 11
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Dębogórze

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 10
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Kosakowo

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Helu przy deptaku
    1 / 8
    Dom w Helu przy deptaku

    Hel

    • 2 450 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 17 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Twoja enklawa blisko miasta.
    1 / 20
    Twoja enklawa blisko miasta.

    Kosakowo

    • 1 229 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐
    1 / 19
    ⭐ Nadmorski Apartament ⭐️ 3 pokoje ⭐️ Ogródek ⭐

    Władysławowo

    • 589 226 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Władysławowo

    • 1 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 591 360 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puck

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 649 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Władysławowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 8 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Osłonino ul.

    Osłonino

    • 5 100 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA MORZE PIERWSZA LINIA ZABUDOWYLOKALIZACJA:Atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim po...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Hel

    • 840 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w Nadmorskim Kurorcie- Hel
    1 / 11
    Apartament w Nadmorskim Kurorcie- Hel

    Hel

    • 518 497 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przestronna kawalerka z ogródkiem w Helu
    1 / 11
    Przestronna kawalerka z ogródkiem w Helu

    Hel

    • 476 528 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom z  niesamowitym widokiem na Zatokę w Osłoninie
    1 / 20
    Dom z niesamowitym widokiem na Zatokę w Osłoninie

    Osłonino

    • 1 999 999 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 7 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Duża przestrzeń! balkon + loggia
    1 / 4
    Duża przestrzeń! balkon + loggia

    Puck

    • 466 501 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom z ogrodem/ nad morzem/ Rozewie
    1 / 20
    Komfortowy dom z ogrodem/ nad morzem/ Rozewie

    Władysławowo

    • 3 990 000 zł cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości