• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zbrosławice
  • Siary
  • Krosno Odrzańskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Ekskluzywny dom na pograniczu Gdyni
    1 / 20
    Ekskluzywny dom na pograniczu Gdyni

    Pogórze

    • 1 699 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na dachu 25 m2
    1 / 5
    2 pokojowe mieszkanie z tarasem na dachu 25 m2

    Hel

    • 890 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mosty

    • 1 390 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 5 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Hel

    • 759 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Magnat
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom wolnostojący z lokalem usługowym.
    1 / 20
    Przestronny dom wolnostojący z lokalem usługowym.

    Władysławowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Spokojna okolica | Ogród | Blisko do morza
    1 / 16
    Spokojna okolica | Ogród | Blisko do morza

    Dębogórze

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Twój azyl nad morzem | 0% prowizji
    1 / 16
    Twój azyl nad morzem | 0% prowizji

    Władysławowo

    • 549 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • HEL!! Doskonała inwestycja!!
    1 / 5
    HEL!! Doskonała inwestycja!!

    Hel

    • 615 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Chałupy

    • 6 299 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Twój second home z tarasem i widokiem na morze
    1 / 20
    Twój second home z tarasem i widokiem na morze

    Puck

    • 1 730 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Hel ul. Bałtycka

    Hel » ul. Bałtycka

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Szukasz inwestycji? Oto unikatowa szansa, która właśnie pojawiła się na rynku!  Z wielką przyjemnością przedstawiamy kompaktową przestrzeń ide...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mosty

    • 850 000 zł cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 2 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIG Property
    Biuro nieruchomości

  • Jedyna taka działka u nasady półwyspu helskiego
    1 / 10
    Jedyna taka działka u nasady półwyspu helskiego

    Władysławowo

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 018 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 2018m2 w kształcie prostokąta znajduje się we Władysławowie, Przy ul. Starowiejskiej 60 metrów od głównej drogi Władysławowo - HEL. Możliwość kupna udzialu 4/6 co da...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 986 825 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ZARABIAJ JUŻ W TYM SEZONIE APARTAMENT WYKOŃCZONY I UMEBLOWANYLOKALIZACJA:Sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otw...

  • Lokal Władysławowo

    Władysławowo

    • 3 600 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 4 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny i zadbany pensjonat/ośrodek wczasowy w spokojnej ale obleganej przez turystów miejscowości Władysławowo. W obiekcie znajdują się: - 2 apartamenty 4 osob. z osob...

  • Działka Mosty ul. Liściasta

    Mosty » ul. Liściasta

    • 1 040 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Mosty - gmina Kosakowo, bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni. Mosty to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo, ni...

  • Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż

    Hel » ul. Przybyszewskiego

    • 1 500 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 25 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Family House ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: Apartamentu o powierzchni 58 m2 zlokalizowanego na II piętrze w nowej inwestycji Apartamenty B...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Dębogórze

    • 640 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA W MIO CASA! Zapraszam na prezentację nowoczesnej nieruchomości w zabudowie szeregowej w Dębogórzu, gm. Kosakowo.  To kameralne, podmiejskie osiedle domów jednorodzinnyc...

  • Działka Dębogórze ul. Pomorska

    Dębogórze » ul. Pomorska

    • 2 999 000 zł cena
    • 10 044 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż 2 działki położone obok siebie na pograniczu Kosakowa i Dębogórza (Obręb Dębogórze). Przyszły wjazd na nie prowadzi od drogi asfaltowej - ulicy Pomorskiej....

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Hryniewieckiego

    Władysławowo » ul. Hryniewieckiego

    • 1 498 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    WAŻNA INFORMACJA!Apartament tuż po generalnym remoncie!LOKALIZACJA:Mieszkanie/apartament położone we Władysławowie w doskonałej lokalizacji tuż przy deptaku i 50 metrów od plaży. O...