• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowa Bukówka
  • Chojno-Młyn
  • Tucze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę
    1 / 14

    Nowe

    Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę

    Dębogórze

    • 899 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie z widokiem na zatokę Pucką o powierzchni 85 m², położone w spokojnej miejscowości Dębogórze. Nieruchomość znajduje się w...

  • Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki
    1 / 3

    Nowe

    Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki

    Mosty

    • 348 610 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kompaktowy apartament 5 min od plaży + ogród + miejsce parkingowe | Mosty !!!przy zakupie lokalu do końca maja komórka lokatorska cenie mieszkania!!! Na sprzedaż lokal nr 13 o po...

  • Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży
    Mieszkanie we Władysławowie 300 m. od plaży

    Władysławowo

    • 749 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie nad morzem. Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji Władysławowa /bardzo bliska odległość od plaży -5...

  • Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck
    1 / 11
    Apartament o powierzchni 82 m² nad morzem - Puck

    Puck

    • 1 195 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m², położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoka Pucka....

  • 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr

Władysławowo

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka Osłonino

    Osłonino

    • 147 024 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 507 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimpodaje do publicznej wiadomości OGŁOSZENIEnieruchomości przeznaczonych do sprzedaży:Przedmiotem przetargu jest...

  • Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo
    1 / 2
    Dzialka na sprzedaż Gnieżdżewo

    Gnieżdżewo

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaz dzialka o pow.800 m2.z mobilnym domkiem.Media prąd, woda , kanalizacja. Przez teren działki przebiega naziemna linia średniego napięcia, co w praktyce ogranicza możliwo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Pogórze ul. Ignacego Jana Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 749 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE.Na sprzedaż funkcjonalne, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,98 m², położone na cenionym osiedlu Beauforta w Pogórzu. Z okien można dos...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 465 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

     Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament wykończony pod klucz - sprzedaż z pełnym wyposażeniem wliczone w cenie sprzedaży !  Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otocz...

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Stanisława Wyspiański...

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOŚĆ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem...

  • Dom Rewa ul.

    Rewa

    • 2 790 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 9 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY:- Bliskość morza!- Basen!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Garaż dwustanowiskowy w bryle- Cicha spokojna okol...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Siedleckiego

    Władysławowo » ul. Siedleckiego

    • 597 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!TYLKO W PEPPERHOUSE!Wyjątkowy apartament położony w samym sercu miasta, zaledwie 10 minut spacerem od plaży. To propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż oraz dosko...

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 1 199 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń- Sauna- Cicha, spokojna okolica- Garaż w bryle budynku - Dookoła tereny zielone- Pełne zaplecze usługowo...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Władysławowo » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 565 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atuty nieruchomości:  5 minut spacerem do plaży, widok na morze, spokojne sąsiedztwo, parking ogólnodostępny dla mieszkańców,  funkcjonalny układ, komórka lokatorska,  bli...

  • Mieszkanie Dębogórze ul. Sezamkowa

    Dębogórze » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Dom Mosty ul. Olchowa

    Mosty » ul. Olchowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 123,98 m2 / całkowitej 155,38 m2. Dom w pełni urządzony, wybudowany w 2022 roku, położony na ogrodzonej działce. Lok...

Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 465 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!  Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut space...

  • Mieszkanie Puck ul. Abrahama

    Puck » ul. Abrahama

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA!!!ATUTY:- Nowoczesny budynek- Bliskość morza- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Dwupoziomowy apartament- Kameralny budynek- Winda- Do własnej aranżacji...

  • Działka Mrzezino ul. Modrzewiowa

    Mrzezino » ul. Modrzewiowa

    • 869 000 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 784 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!  Mrzezino to kaszubska wieś położona w powiecie (i gminie) Puck, zaledwie 2 km do wód Zatoki Puckiej i plaży w Osłoninie. Z wielu miejsc we wsi...