• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnowskie Góry +20 km
  • Chojna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Lokal Puck ul. Jaśminowa

    Puck » ul. Jaśminowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    - pensjonat wakacyjny ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wolnostojący dom jednorodzinny- lokalizacja w spokojnej części Pucka- blisko centrum handlowe - słoneczny ogród- 3km do morza- 6 pokoi,...

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Stanisława Wyspiański...

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOŚĆ ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble...

  • Dom Dębogórze ul.

    Dębogórze

    • 2 599 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w otoczeniu lasów w miejscowości Dębogórze, położonej ok 10 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od...

  • Mieszkanie Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie ul. Dębogórska

    Dębogórze » ul. Dębogórska

    • 620 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej blisk...

  • Dom Dębogórze ul. Roślinna

    Dębogórze » ul. Roślinna

    • 539 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!(ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ)Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Dębogórze tuż obok Kosakowa, położony na dział...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

     Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony w meble oraz za...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 441 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE CHARAKTERYSTYKA:Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 36,35 m2 usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku , w którego skład wchodzi:- sal...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 290 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej i funkcjonalnym zapleczem gospodarczym, położony w spokojnym, nadmorskim otoczeniu. To propozycja dla osób, które szukają prz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralne osiedle - bezczynszowe- własny ogródek- bez skosów w sypialniach- wysoki standard budynkuLOKALIZACJA:Kameralne osiedle Osada Kosakowo składa się z ...

  • Dom Rewa ul. Księżycowa

    Rewa » ul. Księżycowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI! Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowio...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 350 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie.LokalizacjaOsłonino to miejsce ciche i spokojne, bez tłumów turystów...

  • Mieszkanie Puck ul. Hieronima Derdowskiego

    Puck » ul. Derdowskiego

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż  3-pokojowe mieszkanie w Pucku o łącznej powierzchni użytkowej 46,5m2 położone nieopodal Zatoki Puckiej!   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - pl...

  • Dom Kosakowo ul. Sezamkowa

    Kosakowo » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Ignacego Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 699 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Podwyższony standard budynku,- Elegancka, nowoczesna klatka schodowa,- Winda w budynku,- Mieszkanie urz...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia,- ustawne, funkcjonalne,- duży, słoneczny OGRÓD i TARAS! - ekspozycja południowa -...

  • Lokal Władysławowo ul. Jarowa

    Władysławowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania?Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Słonecznikowa

    Kosakowo » ul. Słonecznikowa

    • 940 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Wyjątkowy, przestronny dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni po podłodze 67 m2 z 2021 r. w kameralnej zabudowie w miejs...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 499 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowanego w malowniczym Kosakowie - idealny...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 549 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,07m2 położone na Pogórzu. Mieszkanie w stanie deweloperskim premium, położone na osiedl...