• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Glinik
  • Jastarnia +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Mieszkanie Władysławowo ul. 1000-lecia P.P.

    Władysławowo » os. 1000-lecia

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w cent...

  • Dom Władysławowo ul.

    Władysławowo

    • 1 950 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż doskonale prosperujący obiekt turystyczny nad morzem, położony w centrum miejscowości Ostrowo, w pobliżu Karwi, Jastrzębiej Góry oraz Władysławowa.Nieruchomość znajduje...

  • Dom Władysławowo,
    1 / 14
    Dom Władysławowo,

    Władysławowo

    • 2 190 000 zł cena
    • 605 m2 powierzchnia
    • 3 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż pensjonat we Władysławowie . Widok na Zatokę! LOKALIZACJA Od wielu lat Władysławowo przyciąga turystów z całej Polski swoim położeniem pomiędzy Mierzeją Helską a Zato...

  • Działka rolna Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich
    1 / 3
    Działka rolna Władysławowo, Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo

    • 929 440 zł cena
    • 11 618 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z dostępem do  Zatoki Puckiej ! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko morza i nadmorskich atrakcji. Id...

  • Sprzedam NOWY DOM
    1 / 14
    Sprzedam NOWY DOM

    Mrzezino

    • 1 370 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom usytuowany w miejscowości Mrzezino bardzo dobrze skomunikowanej z Trójmiastem w najbliższej okolicy szkoła, przedszkole, stacja PKP oraz sklepy. Dom nigdy nie zamieszkany. OPI...

  • Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębia Góra
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż Jastrzębia Góra

    Władysławowo

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dwupokojowe Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o pow.35m2, położone w odległości ok. 600 m od plaży. Układ lokalu oraz lokalizacja dają szerokie możliwości adaptacji i wykorzys...

  • Na sprzedaz apartament we Władysławowie
    1 / 12
    Na sprzedaz apartament we Władysławowie

    Władysławowo

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Władysławowo- apartament o łącznej pow.75m2. Winda, balkon. Miejsce postojowe w cenie. Cena 694 000zł do negocjacji

  • Działka Władysławowo ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 582 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    KOMPLEKS 7 DZIAŁEK WE WŁADYSŁAWOWIELOKALIZACJA:Kompleks 7 działek położony w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów - we Władysławowie. W okolicy znajdują się domki jedn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Pierwoszyno rynek pierwotny ul. Jabłoniowa

    Pierwoszyno » ul. Jabłoniowa

    • 970 000 zł cena
    • 1 910 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1910 m², położona w miejscowości Pierwoszyno. Nieruchomość oferowana w cenie 970 000 zł brutto.Działka ma kształt trapezu, co...

  • Dom Władysławowo ul.

    Władysławowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż reprezentacyjna willa/rezydencja z dużym potencjałem położona we Władysławowie. Cicha, oddalona od wakacyjnego zgiełku, lokalizacja w nadmorskiej miejscowości, zdecydow...

  • Mieszkanie Hel, Leśna
    1 / 6
    Mieszkanie Hel, Leśna

    Hel

    • 599 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 33,32 m² - Hel Oferta w przygotowaniu......... Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,32 m², położone w wyjątkowej lokalizacji w nadmorskim mie...

  • 1 / 4
    Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 10 752 800 zł cena
    • 26 882 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ / PRODUKCYJNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 26 882  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcy...

  • Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 13 714 520 zł cena
    • 43 336 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego, biurowca lub siedziby firm...

  • Mieszkanie Hel ul. Admirała Steyera

    Hel » ul. Steyera

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dobrze doświetlony apartament o wysokim standardzie w nadmorskim kompleksie „Helska Villa”Pełne ciepła i uroku dwupokojowe mieszkanie o dużej powierzchni ponad 54 m² (zgodnie z KW...

  • Dom Władysławowo, Geodetów
    1 / 11
    Dom Władysławowo, Geodetów

    Władysławowo

    • 1 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej Władysławowo, która oferuje wiele atrakcji odwiedzającym turystom, a przede wszystkim piękne piaszczyste plaże...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,
    1 / 9
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,

    Dębogórze

    • 450 000 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta w przygotowaniu.... Piękna działka z widokiem na las!!! Działka 1356 m2 Nr Działki 17/22 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębogórze. Lokalizacja gwarantuje do...

  • Dom Mosty ul. Polna

    Mosty » ul. Polna

    • 880 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA! DUŻY POTENCJAŁ NA APARTAMENTY NA WYNAJEM ZE WZGLĘDU NA LOKALIZACJĘ (obiekt widoczny przy wjeździe do miejscowości z doskonale wyeksponowanym miejscem na informacje/re...

  • Działka Mrzezino ul. Strażacka

    Mrzezino » ul. Strażacka

    • 285 000 zł cena
    • 1 582 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Mrzezinie - blisko morza i TrójmiastaLokalizacja: Mrzezino ul. Strażacka Cena: 285 000 złNa sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana o po...

  • Lokal Władysławowo ul. Starowiejska

    Władysławowo » ul. Starowiejska

    • 2 900 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Kra...

  • Działka Władysławowo ul. Starowiejska

    Władysławowo » ul. Starowiejska

    • 2 900 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKAZJA CENOWA!LOKALIZACJA: Władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorsk...