• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jastarnia +20 km
  • Dobrzyń
  • Żabnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Dom Mosty ul.

    Mosty

    • 2 250 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Mostach koło Gdyni, zaprojektowany z myślą o komforcie, prywatności i estetyce. Wyjątkowy, przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 197m² w Mostach, usytuowany na malownic...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Owsiana
    1 / 4
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Owsiana

    Dębogórze

    • 790 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 790 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupujący nie płaci prowizji. Oferta tyko u nas na zasadzie wyłączności. Działka budowlana o powierzchni 1000 m pod zabudowę jednorodzinną w Dębogórzu przy ul. Owsianej w Gminie K...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od u...

  • apartament Aisza dla rodzin-500m od morza -tanio
    1 / 16
    apartament Aisza dla rodzin-500m od morza -tanio

    Władysławowo

    • 260 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Apartamenty o wysokim standardzie urządzone tematycznie ..każdy o pow. 44 m/kw , każdy ,2 pokojowy - 4 os z kuchnią wyposażona; w lodówke z zamrażarką , czajnik, naczynia ,...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Władysławowo

    • 820 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Licencjonowana Agencja Obrotu Nieruchomościami FENIKS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 434 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Nowe mieszkanie we Władysławowiez antresolą o dodatkowej powierzchni 17 m2 po podłodze  Lokalizacja:Cetniewo- Osada zlokalizowana we Władysławowie przy ulicy Harcerski...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Mechelinki

    • 1 299 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka Osłonino ul.

    Osłonino

    • 869 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO U NAS !!! ***Działka nad morzem z projektem domu - OsłoninoDZIAŁKA:Na sprzedaż działka o powierzchni 3009 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 45 m x 68 m. Nieruchom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Mosty ul. Kameliowa

    Mosty » ul. Kameliowa

    • 599 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Świetna działka budowlana bardzo blisko plaż i cypla w Rewie, położona w miejscowości Mosty (Gm.Kosakowo) przy ul. Kameliowej 4 z bardzo dogodnym dojazdem. Działka płaska o ustawny...

  • Dom Puck ul. Rybacka

    Puck » ul. Rybacka

    • 1 489 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 4 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w świetnej, spokojnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub osób, które chcą mieszkać w nadmorskim klimacie, łącząc z wynajmem pokoi. Możliwość zamiany na inna nieruchomość, rów...

  • Połowa bliźniaka | Sprzedaż | 130 m2 |Władysławowo

    Władysławowo

    • 590 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 574 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka znajdującą się we Władysławowie k. Ciechanowa.Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej z garażem jednostanowiskowym 129,76 m2, posadowiona na d...

  • Apartament - Hel
    Apartament - Hel

    Hel

    • 759 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Hel ul. Bałtycka

    Hel » ul. Bałtycka

    • 695 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Hel ul. Bałtycka - super lokalizacja ok. 150 m od deptaku (ul. Wiejskiej). Doskonała inwestycja pod wakacyjny wynajem. Budynek położony naprzeciwko ściany lasy Nadmorskiego Parku K...

  • Nowoczesny nadmorski apartament
    Nowoczesny nadmorski apartament

    Władysławowo

    • 806 274 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny nadmorski apartament
    Nowoczesny nadmorski apartament

    Władysławowo

    • 613 222 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 034 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 1 990 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Władysławowo ul. Wyspiańskiego - osiedle Żwirowa (odległość ok. 1800 m do morza w linii prostej)To wyjątkowa okazja, aby spełnić swoje marzenia o własnym domu nad morzem z możliwoś...

  • Mieszkanie Hel ul. Leśna

    Hel » ul. Leśna

    • 520 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w urokliwym Helu Idealne do zamieszkania, niepozbawione potencjału inwestycyjnego, doskonałe do wynajmu długo lub krótkookresowego, bądź jako drugie mieszkanie na weeken...

  • Dom Władysławowo ul. Zuchów

    Władysławowo » ul. Zuchów

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Władysławowo - Cetniewo: Inwestuj w Topową Lokalizację!TYLKO U NAS10 min spacerem do plaży!8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad mo...

  • Dom Władysławowo ul. Zuchów

    Władysławowo » ul. Zuchów

    • 2 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 10 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Władysławowo - Cetniewo: Inwestuj w Topową Lokalizację!10 min spacerem do plaży!TYLKO U NAS8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad mo...

  • Lokal Władysławowo ul. Zuchów

    Władysławowo » ul. Zuchów

    • 2 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 10 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż