• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Kosakowie, ok. 7 minut od plaży w Mechelinkach i 12 km od Gdyni.LOKALIZACJA:Kosakowo - spokojna...

  • Działki inwest 1,6 km do Zatoka Pucka Hel
    1 / 9
    Działki inwest 1,6 km do Zatoka Pucka Hel

    Swarzewo

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działki inwestycyjne – Swarzewo, blisko morza (1,6 km) Wyjątkowa oferta dla osób szukających spokojnej lokalizacji nad morzem, ale z większym komfortem i bezpieczeństwem niż dzia...

  • Lokal Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 5 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 50.00 m2 znajdujący się na parterze w eleganckiej, przykuwającej uwagę inwestycji "Kameralne Pogórze". Wejście do lokalu znajduje się...

  • Działka Puck (gw) Gnieżdżewo ul. Polna

    Puck » ul. Polna

    • 320 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania. Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m,...

  • Dom Władysławowo, Gdańska
    Dom Władysławowo, Gdańska

    Władysławowo

    • 620 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w nadmorskim kurorcie - przy ulicy Gdańskiej 17 we Władysławowie. To i...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 646 975 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZARABIAJ JUŻ W TYM SEZONIE APARTAMENT WYKOŃCZONY I UMEBLOWANYLOKALIZACJA:Sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otw...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Żeromskiego

    Władysławowo » ul. Żeromskiego

    • 530 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dom Władysławowo ul. Floriana Ceynowy

    Władysławowo » ul. Ceynowy

    • 2 900 000 zł cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 6 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Pensjonat nad morzem | Władysławowo | 18 pokoi | 4 niezależne mieszkania |  gotowy, dochodowy biznes | blisko plażyNa sprzedaż funkcjonujący pensjonat położony we Władysławowie prz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, apartament z tarasem na dachu w Helu

    Hel » ul. Żeromskiego

    • 1 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Informacje dotyczące lokalu M8 APARTAMENT: – mieszkanie na trzecim piętrze składające się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i sy...

  • Dom Puck ul. Kapitańska

    Puck » ul. Kapitańska

    • 1 310 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 3 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Puck ul. Kapitańska - osiedle Grodzisko (odległość ok. 900 m do mola, portu jachtowego i wód Zatoki Puckiej), około 600 m do centrum.To wyjątkowa okazja, aby spełnić swoje marzenia...

  • Lokal Pogórze ul. Antoniego Abrahama

    Pogórze » ul. Abrahama

    • 437 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DO PROWADZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI? SPRAWDŹ! ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ!LOKALIZACJA:Lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokal...

  • Dom Kosakowo ul. Tymiankowa

    Kosakowo » ul. Tymiankowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą.LOKALIZACJA:Kosakowo to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w p...

  • Nad morzem nieruchomość z apartamentami
    1 / 16
    Nad morzem nieruchomość z apartamentami

    Władysławowo

    • 1 200 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pośrednikom dziękuję. Sprzedam dom wypoczynkowy z 9 apartamentami z całym wyposażeniem i mieszkaniem dla właścicieli. Możliwa sprzedaż działki z domkami na drugiej działce /widoc...

  • Działka inwestycyjna Mosty gm. Kosakowo, Miłorzębowa
    Działka inwestycyjna Mosty gm. Kosakowo, Miłorzębowa

    Mosty

    • 2 256 000 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sprzedaży pojawiła się atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo, powiat pucki w odległości 1200 metrów od morza, gdzie powstanie Ekomarina. Ekomarina...

  • Dom Mosty  gm. Kosakowo, xxxx
    1 / 4
    Dom Mosty gm. Kosakowo, xxxx

    Mosty

    • 1 215 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokojowy w stanie deweloperskim i dwoma miejscami postojowymi w Mostach gmina Kosakowo. Wyobraź sobie poranek z filiżanką...

  • Dom Mrzezino gm. Puck, Olchowa
    1 / 15
    Dom Mrzezino gm. Puck, Olchowa

    Mrzezino

    • 1 290 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 5 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM WOLNOSTOJĄCY | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA | CICHA OKOLICA | PRZYSTANEK PKP | GARAŻ | MRZEZINO | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą...

  • Mieszkanie Puck, Nowy Świat
    Mieszkanie Puck, Nowy Świat

    Puck

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | BLISKO PLAŻY | 1 POKÓJ | CZĘŚCIOWO UMEBLOWANE | PUCK | Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Nowy świat w Pucku. W mieszkaniu były wymieniane okna, drzwi, pane...

  • Mieszkanie Hel rynek pierwotny ul. Leśna

    Hel » ul. Leśna

    • 1 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE PREMIUM  z DUŻYM TARASEM NA DACHU I BALKONEM - OSTATNIE DOSTĘPNE MIESZKANIE,  PO ODBIORACH, STAN DEWELOPERSKILOKALIZACJAApartament położony jest w mieście HEL, przy ul....

  • Dom Smolno ul. Lipowa

    Smolno » ul. Lipowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą.LOKALIZACJA:Smolno to malownicza wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiec...

  • Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo

    Władysławowo

    • 390 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa – 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m², położone w ce...