• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie.LokalizacjaOsłonino to miejsce ciche i spokojne, bez tłumów turystów...

  • Mieszkanie Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 725 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 55,86 m2 / całkowitej 80,86 m2, wybudowany w 2023 roku. Usytuowany jest na ogrodzonej dzi...

  • Dom Władysławowo ul. Jarowa

    Władysławowo » ul. Jarowa

    • 2 390 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Posiadasz wolne środki do zainwestowania?Marzy Ci się mieszkanie nad Morzem, a jednocześnie chcesz zarabiać na Nieruchomoś...

  • Działka Osłonino ul. Kasztanowa

    Osłonino » ul. Kasztanowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HOT OFERTA!!Na sprzedaż działka położona o powierzchni 1010 m2 położona w malowniczej miejscowości - Osłoninie. Dojazd do morza zajmuje tylko 5 minut rowerem! Lokalizacja:Osłonin...

  • Mieszkanie Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 725 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Działka Pierwoszyno ul.

    Pierwoszyno

    • 600 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 725 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 264 położona w atrakcyjnej części Pierwoszyna, zaledwie 1 km od morza. To idealne miejsce na budowę domu,...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Abrahama

    Władysławowo » ul. Abrahama

    • 549 999 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Władysławowa przy ul. Abrahama 15 z pięknym widokiem na mo...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Aragońska

    Pogórze » ul. Aragońska

    • 999 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Luksusowy, 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro, w pobliżu Gdyni i plaży w Rewie!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Komfortowy apartament...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Władysławowo ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Władysławowo » ul. Wyspiańskiego

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "Korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacer...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 799 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Władysławowo 2 pokoje
    Władysławowo 2 pokoje

    Władysławowo

    • 449 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Swarzewo ul. Zielona

    Swarzewo » ul. Zielona

    • 1 249 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Swarzewo ul. Zielona (odległość ok. 6 km do Pucka, ok. 3 km do Władysławowa, ok. 350 m w linii prostej od wód Zatoki Puckiej) Nieruchomość z widokiem na Zatokę Pucką - z balkonu z...

  • 1 / 3
    Działka Dębogórze ul. Rzeczna

    Dębogórze » ul. Rzeczna

    • 799 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NOWA OFERTA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka usługowa nr 334/2 położona w województwie pomorskim, powiat pucki, obręb Dębogórze.1. LokalizacjaDziałka znajduje się w Dębogórzu-Wyb...

  • Dom Osłonino ul.

    Osłonino

    • 1 900 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy dom z pięknym widokiem na Zatokę PuckąDom jest samowystarczalny w źródła energii i ogrzewaniaDom jest wynajmowany krótkoterminowo z gwarancją stopy zwrotu z inwestycji to...

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 2 249 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w pasie nadmorskim w miejscowości Pogórzepołożonej ok 5 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od Rewy...

  • Działka Dębogórze ul. Wiosenna

    Dębogórze » ul. Wiosenna

    • 500 000 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdyni.Atrakcyjna działaka BUDOWLANA o powierzchni 8...

  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Puck

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone wizualiza...

  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Władysławowo

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone wizualizac...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w kameralnym kompleksie wybudowanym przez dewelopera Seven Invest w 2019 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 131,22 m², w tym powierz...